Connect with us

technologia

Na nowych zdjęciach atrap jednostek podkreślono wygląd iPhone’a 16 i iPhone’a 16 Pro

Published

on

Na nowych zdjęciach atrap jednostek podkreślono wygląd iPhone’a 16 i iPhone’a 16 Pro

Oto jeden z naszych najlepszych wyglądów modeli iPhone’a 16 i iPhone’a 16 Pro. Nowe zdjęcia opublikowane dziś w mediach społecznościowych przedstawiają całą rodzinę iPhone’a 16 w postaci atrap. Daje nam to jasny obraz nowego przycisku przechwytywania w modelach iPhone’a 16, przeprojektowanego wypustki aparatu i nie tylko.

Te zdjęcia atrapy iPhone’a 16 zostały udostępnione w mediach społecznościowych przez Sonny’ego Dicksona. Oto podsumowanie niektórych zmian, które można zobaczyć dzięki tym obrazom:

  • Przycisk akcji we wszystkich czterech modelach iPhone’a 16. Obecnie jest dostępna tylko na iPhonie 15 Pro i iPhonie 15 Pro Max.
  • Nowy przycisk przechwytywania znajduje się po prawej stronie telefonów – w tym samym miejscu, co antena mmWave 5G znajdująca się obecnie w Stanach Zjednoczonych. Przycisk nagrywania będzie miał konstrukcję mechaniczną, ale będzie miał powierzchnię pojemnościową, która obsługuje gesty powiększania i pomniejszania.
  • iPhone 16 Pro i iPhone 16 Pro Max są nieco większe niż iPhone 16 i iPhone 16 Plus. Oczekuje się, że iPhone 16 Pro będzie miał wyświetlacz o przekątnej 6,3 cala (w porównaniu z 6,1 cala), a iPhone 16 Pro Max będzie miał wyświetlacz 6,9 cala (w porównaniu z 6,7 cala).
  • Pionowo zorientowany guzek aparatu w iPhone’ach 16 i iPhone’ach 16 Plus. Prawdopodobnie umożliwi to standardowym modelom iPhone’a 16 nagrywanie obrazu przestrzennego dla Vision Pro.

Oferta iPhone’a 16 i iPhone’a 16 Pro zostanie ogłoszona we wrześniu. Spodziewaj się, że od czasu do czasu pojawi się jeszcze kilka plotek. Co sądzisz o dotychczasowych plotkach o zmianach? Czy planujesz w tym roku przejść na iPhone’a 16? Daj nam znać w komentarzach poniżej.

FTC: Korzystamy z generujących dochód automatycznych linków partnerskich. Więcej.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *