Connect with us

Top News

Na A1 miał dwa wypadki. Nie przeżył

Published

on

Na A1 miał dwa wypadki. Nie przeżył

– Do zdarzenia doszło w sobotę około godziny 16.00 Autostrada A1 w kierunku Gdańska – relacjonuje Marta Błachowicz, rzeczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji w godz Aleksandrów Kujawski. – Wstępne ustalenia wskazują, że kierowca Volkswagena wpadł w poślizg i zjechał na pobocze, gdzie uderzył w energochłonne bariery. Kierowca Forda jadący w tym samym kierunku zatrzymał się na zielonym pasie, aby pomóc.

Droga była mokra, ale to był prosty odcinek drogi. W tych warunkach trzeci kierowca, Audi, chciał zahamować na autostradzie. Jednak ten manewr się nie powiódł. Wpadł w poślizg i najpierw uderzył w Volkswagena, a potem w forda.

Ten wypadek miał tragiczne konsekwencje. Wszyscy uczestnicy zostali ranni i hospitalizowani. Lekarze nie zdołali uratować 49-latka prowadzącego Volkswagena. Nadzór nad sprawą przejęła prokuratura.

– Utrudnienia na autostradzie trwały kilka godzin – informuje Marta Błachowicz. – Policjanci wyjaśniają okoliczności tego tragicznego wydarzenia.

READ  Podchwyciła antypolskie słowa swojego szefa i sąd nakazał jej zapłacić 10 000 zł. z³ na WO¦P. Owsiak: Oddam ci pieniądze
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *