Connect with us

Sport

Możliwości rozwoju demograficznego i gospodarczego Polski

Published

on

Polska, okrzyknięta mistrzem wzrostu Unii Europejskiej w 2019 roku, doświadczyła znacznego skurczu gospodarczego w 2020 roku. Odrodzenie się COVID-19 spowodowało dwukrotny spadek tempa wzrostu PKB w kraju.

Nowy Jork, 11 sierpnia 2021 (GLOBE NEWSWIRE) – Reportlinker.com ogłasza wydanie raportu “Poland’s Demographic and Economic Growth Opportunities” – https://www.reportlinker.com/p06128363/?utm_source=GNW
Ryzyko gospodarcze związane z ograniczeniami COVID-19 utrzymywało się na początku 2021 r., Kiedy druga fala wirusa ogarnęła kraj. Czy Polska powróci do wzrostu sprzed pandemii? Jak ważny jest polski rynek wewnętrzny dla powrotu do zdrowia po COVID-19? W niniejszym opracowaniu analityk analizuje trendy i perspektywy makroekonomiczne dla Polski do 2025 roku. Analiza ta obejmuje dogłębne badanie czynników i barier polskiej gospodarki w latach 2020-2025. W ciągu ostatnich 5 lat Polska zwiększyła swoją globalną konkurencyjność , wspomagany przez korzystne reformy korporacyjne. Ta perspektywiczna ocena makroekonomiczna obejmuje złożone zagadnienia globalne mające wpływ na polską gospodarkę oraz jej wpływ na handel, wydatki rządowe i wzrost PKB. Raport zawiera również prognozę długoterminowego wpływu COVID-19 na krajowe i regionalne perspektywy wzrostu gospodarczego. Kraj doświadczy transformacyjnych zmian demograficznych w ciągu następnej dekady, wraz ze starzeniem się populacji. Kolejną kluczową cechą tego badania są perspektywy społeczne dla Polski, które obejmują kluczowe wskaźniki zdrowotne, takie jak profil choroby, klimat ubezpieczenia zdrowotnego i stan publicznej opieki zdrowotnej. Badanie identyfikuje najszybciej rozwijające się miasto wraz z dogłębnym spojrzeniem na zmieniającą się wielkość i gęstość zaludnienia. Poprzez dogłębną analizę społeczno-ekonomiczną, analityk szczegółowo określił możliwości wzrostu gospodarczego dla firm. Niniejszy raport określa kontekst tych możliwości oraz wezwanie do działania, które firmy powinny wykorzystać do napędzania wzrostu. Podobnie, to badanie identyfikuje i rozszerza kluczowe potrzeby strategiczne dla rozwoju firm w tych niepewnych czasach.
Przeczytaj pełny raport: https://www.reportlinker.com/p06128363/?utm_source=GNW

READ  DTM Nürburgring: Robert Kubica z tyłu. Wyniki wyścigu w sobotę

nad Łącznik raportów
ReportLinker to wielokrotnie nagradzane rozwiązanie do badania rynku. Reportlinker wyszukuje i porządkuje najnowsze dane branżowe, dzięki czemu możesz uzyskać wszystkie potrzebne badania rynku — natychmiast i w jednym miejscu.

__________________________

CONTACT: Clare: [email protected] US: (339)-368-6001 Intl: +1 339-368-6001
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *