Connect with us

Nauka

Możesz już zagrać w grę planszową „Business Techno” – Aktualności

Published

on

Nowa gra planszowa „Business Techno: The Game” została stworzona przez zespoły stojące za Polską zaktualizowany festiwal oraz FOMO Klub.

Wykorzystując ustawienie w stylu Monopoly – które rzuca graczom wyzwanie zbudowania imperium muzycznego poprzez handel „właściwościami techno” – twórcy gry mają nadzieję zachęcić do dialogu w branży muzyki tanecznej.

Miasta występujące w grze to m.in Berlin🇧🇷 Ibiza🇧🇷 Dubai🇧🇷 Detroit🇧🇷 Londyn oraz Białystok – polskie miasto, w którym znajduje się wkrótce zamknięta strona FOMO i festiwal twórców. Każda lokalizacja ma różne lokalizacje, wydarzenia i odniesienia do świata rzeczywistego do każdego obszaru.

Czytaj dalej: Czym do diabła jest techno biznesowe?

Gracze używają „Techno Coin”, aby płacić za media społecznościowe i obserwujących, a także kupować treści – aby w końcu osiągnąć status „Techno-influencera”.

Język w policzek film promocyjny pytanie: „Czy chcesz się dobrze bawić w każdy weekend? Chcesz pić szampana 140BPM i szybciej? Chcesz zostać weteranem afterparty? 🇧🇷

Kontynuował: „Przestań być DJ-em w sypialni, stań się produktem premium. Nigdy więcej nie będziesz potrzebować listy gości. Już nigdy nie będziesz musiał wychodzić po.

„Myśl na dużą skalę. Działaj globalnie. Bądź technologią”.

Czytaj poniżej: Tech house wyprzedził techno jako najpopularniejszy gatunek muzyki elektronicznej

Twórcy gry planszowej ogłosili również, że FOMO, ich lokal w Białymstoku, zostało zamknięte. Finałowe wydarzenie odbyło się w weekend (26 listopada). na Post na Instagramie, powiedzieli: „FOMO od początku było przestrzenią konceptualną i artystyczną, zbudowaną na mocnych fundamentach filozoficznych. Wszystkie te słowa, od których rozpoczęliśmy naszą wielką wspólną przygodę w 2020 roku, dziś brzmią jeszcze mocniej i bardziej aktualnie.

„FOMO zamyka się w obecnej formie” – kontynuowali. “Jakość do końca.”

zaktualizowane edycja 2022 odbył się między 2 a 4 września, a w składzie znaleźli się m.in Chloe RobinsonCeephax Acid Crew, Jerome Hill B2B Sunila Sharpe’a🇧🇷 LCYDyskoteka Carne de Cavalo i Cláudio PRC.

READ  Dyer będzie tymczasowo pełnił funkcję kierowniczą nowego dziekana studiów interdyscyplinarnych

Kup „Business techno: gra” tutaj

Isaac Muk jest cyfrowym stażystą w Mixmag, podążaj za nim świergot

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *