Connect with us

technologia

MMO New World firmy Amazon trafiło w weekend do 200 000 graczy jednocześnie

Published

on

Wersja beta nadchodzącej gry MMORPG firmy Amazon Nowy Świat jest teraz w pełnym rozkwicie i wreszcie wydaje się, że mają w ręku grę, której być może nie trzeba wypuszczać. Ponad 200 000 graczy spadło w niedzielę do New World i obecnie znajduje się w pierwszej dziesiątce najczęściej granych gier na Steam. Dla porównania, to około osiem razy więcej graczy niż niefortunna strzelanka bohaterów Amazona tygiel kiedykolwiek miał (zanim został ostatecznie w puszkach).

Odpowiednio SteamDB, New World osiągnął swój rekord wszech czasów w niedzielę z 200 856 równoczesnymi graczami, a około 90 000 jest teraz w grze. Obecnie jest siódma najpopularniejsza gra na Steam, przez Rust, Team Fortress 2 i Warframe.

Te statystyki absolutnie wysadzają tygiel z wody, co jest szczytem około 25 000 graczy podczas własnej bety w zeszłym roku. Wydaje się, że gracze są trochę bardziej głodni nowego MMO niż dziwnego miszmaszu strzelanek drużynowych i MOBA.

Z tego, co do tej pory słyszałem, New World również świetnie się bawi. W jego Zapowiedź nowego świataEd mówi, że ma tyle wspólnego z Valheim, co z World Of Warcraft i ma do zaoferowania kilka wyzwalających, ale mięsistych bitew. On też był zaskoczony jak bardzo podobało mu się tworzenie.

Jeśli chcesz sam wypróbować New World, beta potrwa do 2 sierpnia. Niestety jest to zamknięta beta i musisz kupić grę, aby uzyskać dostęp. Znajdź to na Steamie, Jeśli jesteś zainteresowany.

Być może New World stanie się triumfalnym ocalałym po próbie wejścia do gier Amazona. Chociaż nie chcę mówić zbyt wcześnie, ich dotychczasowe osiągnięcia obejmują Crucible, które weszło do wersji beta, zostało wydane, wróciło do wersji beta i potem szybko cofnięte. Ty też anulowałeś Twój Władca Pierścieni MMO, oraz jej Ucieczka MOBA 4v4.

READ  Podczas ostatniego testu szpiegował nowy Volkswagen Golf R

Warto również zauważyć, że Nowy Świat był Bricking kart Nvidia RTX 3090 od EVGAale EVGA powiedziało zastąpią wszystkie dotknięte GPU.

Pełna premiera New World zaplanowana jest na 31 sierpnia. Osobiście daję mu kilka miesięcy, aby upewnić się, że nie zniknie, zanim zdecyduję, czy go kupić, czy nie. Wiesz, na wszelki wypadek.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *