Connect with us

Nauka

Mistrzostwa Świata 2022 na żywo online: aktualizacje gry i drużyny, najnowsze wiadomości z USMNT i Meksyku

Published

on

Mistrzostwa Świata 2022 na żywo online: aktualizacje gry i drużyny, najnowsze wiadomości z USMNT i Meksyku

Debiut najwyższego zawodnika mistrzostw świata

Najwyższy zawodnik Kataru na mundialu również okazał się jedną z największych niespodzianek po meczu Wysoki na 2,03 m (6,66 stopy) Andries Noppert dokonał niespodziewanego Reprezentacyjny debiut Holandii w poniedziałek. Weteran holenderski trener Louis van Gaal ma tendencję do szokowania lub dwóch, ale wybierając 28-latka, który strzeli gola w poniedziałkowym meczu Pucharu Świata nad Senegalem był to jeden z jego bardziej oburzających ruchów.

Jednakże Gigantyczny bramkarz Heerenveenmając łącznie zaledwie 32 występy w holenderskiej najwyższej klasie rozgrywkowej, nie omieszkał wykonać kilku imponujących interwencji i zachował czyste konto w wygranym 2:0 meczu na stadionie Al Thumama.

Ukoronowało to niezwykły wzrost dla gracza, który chętnie przyznaje: „To też jest dla mnie dziwne., jeszcze kilka tygodni temu nie spodziewałem się tego. Jest wyjątkowy. Marzysz o tym, nigdy nie myślałem, że to możliwe. Od dzieciństwa każdy o tym marzy, potem się do tego nie przyznaje. Jeśli ktoś może to zrobić, to jestem to ja”, powiedział holenderskiej telewizji NOS.

Van Gaal też był zadowolony🇧🇷 „Niezły wybór”, wykrzyknął w holenderskim studiu telewizyjnym. – Wybrałem go, ponieważ jest odpowiednim zawodnikiem.

Zaledwie dwa lata temu, Rodzice Nopperta radzili mu, aby zrezygnował z gry i jego dziewczyna zasugerowali zapisanie się na policję po kontuzji łąkotki, co oznaczało, że FC Dordrecht nie mógł odnowić kontraktu i pozostawił go bez klubu na sześć miesięcy. Ale w ciągu dwóch lat sytuacja zmieniła się diametralnie. 🇧🇷Louis van Gaal powiedział mi, że muszę grać tak, jak gram w swoim klubie, ale w inny sposób. Muszę tylko zatrzymać piłki. Czy to ma sens, że zacząłem grę? Kiedy więc jest właściwy czas?” powiedział. 🇧🇷W Holandii wszyscy narzekamy, że nie mamy dobrych bramkarzy, ale wtedy trzeba dać chłopakom szansę. Nie obchodzi mnie, czy to ma sens, robię, co w mojej mocy i to wszystko, co mogę zrobić.

READ  Ares kupuje polski magazyn
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *