Connect with us

Zabawa

Miraculous: Biedronka i Czarny Kot, film ZAG Heroez, premiera w serwisie Netflix 28 lipca 2023 r.

Published

on

Miraculous: Biedronka i Czarny Kot, film ZAG Heroez, premiera w serwisie Netflix 28 lipca 2023 r.

SUMy Cudowna Biedronka debiutuje w filmie fabularnym w czarującej animowanej historii muzycznej Cudowne: Biedronka i Czarny Kot, film – superbohaterski hit dla całej rodziny, którego premiera w kinach 28 lipca 2023 r. na platformie Netflix i w wybranych krajach.

Oprócz premiery w USA 28 lipca, SND wypuści film 5 lipca we Francji i Studio Canal 6 lipca w Niemczech. Cudowne: Biedronka i Czarny Kot, film trafi także do kin w Chinach, Belgii, Szwajcarii, Polsce i regionie Europy Wschodniej, Rosji, Grecji, Turcji i Izraelu.

Oparte na światowym fenomenie Cudowne: Opowieści o Biedronce i Czarnym Kocie– animowany serial emitowany w ponad 120 krajach na całym świecie, który doczekał się już piątego sezonu –Cudowne: Biedronka i Czarny Kot, film podąża za zwykłą nastolatką Marinette, której życie w Paryżu staje się nadprzyrodzone, gdy zostaje Biedronką. Uzbrojona w magiczną moc tworzenia Biedronka musi zjednoczyć się ze swoim odpowiednikiem, Czarnym Kotem, aby ocalić Paryż, podczas gdy nowy złoczyńca sieje spustoszenie w mieście. Film zabiera fanów w odkrywczą podróż, fascynującą historię pochodzenia dwóch normalnych nastolatków – Marinette DuPain-Cheng i Adriena Agreste – którzy poznali swoje superbohaterskie przeznaczenie! Pełna akcji, komedii, muzyki i magii ta epicka przygoda rozgrywa się na tle olśniewającego Paryża i zawiera zaaranżowaną ścieżkę dźwiękową autorstwa Jeremy’ego Zaga.

Cudowne: Biedronka i Czarny Kot, film Reżyseria: Jeremy Zag na podstawie oryginalnego scenariusza autorstwa Jeremy’ego Zaga i Bettiny López Mendoza, opartego na opowiadaniu Jeremy’ego Zaga. Producentami są Aton Soumache, Jeremy Zag i Daisy Shang. Producentami wykonawczymi są Emmanuel Jacomet, Michael Gracey (reżyser, The Greatest Showman, P! Nk: Wszystko, co wiem do tej pory; Producent wykonawczy w człowiek rakieta), Tyler Thompson, Alexis Vonarb, Jean-Bernard Marinot, Cynthia Zouari, Thierry Pasquet i Ben Li. Harvey Mason Jr. (Dreamgirls, ŚPIEWAJ!, Pitch Perfect) pełni funkcję wykonawczego producenta muzycznego. Film oparty jest na serialu Cudowne: Opowieści o Biedronce i Czarnym Kocie stworzony przez Thomasa Astruca i Nathanaëla Bronna.

READ  Sony potwierdza, że ​​przetestuje usługę przesyłania strumieniowego wideo „PlayStation Plus Video Pass”

Cristina Vee Valenzuela ponownie wciela się w rolę z serialu jako głos Biedronki, Bryce Papenbrook jako głos Czarnego Kota i Keith Silverstein jako Gabriel Agreste, znany również jako Władca Ciem.

Kreskówka, Cudowne: Opowieści o Biedronce i Czarnym Kociezachwyca publiczność na całym świecie od swojego debiutu w październiku 2015 roku. Cieszący się szerokim zainteresowaniem we wszystkich grupach wiekowych, Miraculous stał się cyfrowym szumem na całym świecie z ponad 35 miliardami wyświetleń na YouTube (treści autoryzowane i generowane przez użytkowników) oraz ponad 28 milionami fanów w mediach społecznościowych.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *