Connect with us

Zabawa

Mind The Gap Films Forum „The Shuroo Process” dla EFM (na wyłączność) | Aktualności

Published

on

Mind the Gap Films z Los Angeles pod kierownictwem Giulii Prennej weszło na pokład, aby zająć się światową sprzedażą Proces Shuroo, reżyserski debiut brytyjskiego aktora / reżysera Emrhysa Coopera.

Zachary Quinto jest producentem wykonawczym niedawno ukończonego projektu, którego premiera odbędzie się na EFM.

W obsadzie znajduje się Brad Dourif (Lot nad kukułczym gniazdem) i jego córka Fiona Dourif (Bezwstydny), która niedawno została potwierdzona jako gwiazda nowego dramatu YA dla HBO Max Red Bird Lane. Inni członkowie obsady to Donal Brophy i Eric Roberts, którzy pojawiają się jako on sam.

Historia opowiada o młodym, niezależnym dziennikarzu z Nowego Jorku, który zakochuje się w charyzmatycznym guru samopomocy i wyrusza w podróż odkrywania siebie, która ma katastrofalne skutki.

Cooper jest współautorem scenariusza z Brophym (który gra guru) i wyprodukował Idyllwild Pictures pod swoim szyldem z Lynn Mancinelli, Brophym, Benjaminem J. Murrayem i Glenem Trotinerem.

Mind The Gap Films potwierdziło również dodatkowe umowy na filmy akcji Rosyjski atak Są to między innymi Ameryka Łacińska (A2), Francja (ProgramStore), Niemcy (Tiberius), Wielka Brytania (Eureka), Polska (Media Squad) i Hiszpania (Media Solution Partners).

Film został sprzedany firmie WellGo Entertainment w Ameryce Północnej w Virtual Cannes w zeszłym roku.

READ  Czy Harry Potter jest dostępny na Netflix? Jak przesyłać strumieniowo filmy w Wielkiej Brytanii
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *