Connect with us

Zabawa

„Milionerzy”. Pytanie o pojedynek pomiędzy Oxfordem a Cambridge. Było wahanie i wątpliwości

Published

on

„Milionerzy” to jeden z najczęściej oglądanych programów rozrywkowych w Polsce. Uczestnik teleturnieju Walczą o główną nagrodę, czyli milion złotych. Uczestnicy teleturnieju muszą odpowiedzieć na dwanaście różnych pytań wygraj milion złotych. Ponadto są trzy koła ratunkowe: telefon do przyjaciela, półtora i pytanie do publiczności. Tym razem gospodarz programu Hubert Urbański zadał pytanie dotyczące słynnego wydarzenia uniwersyteckiego.

„Milionerzy”. Pytanie do królowych. Znajomość historii Polski była przydatna. Czy znasz poprawną odpowiedź

„Milionerzy”. Każdego roku na przełomie marca i kwietnia między osiedlami uniwersytetów w Oxfordzie i Cambridge słynne:

  • A: „Mecz żużlowy”
  • B: „Rajd rowerowy”
  • C: „Wyścig wioślarski”
  • D: „pojedynek na miecze”

Player.pl„Milionerzy”. Który kawaler góralski jest ozdobiony piórkiem i nie jest już żonaty? Znajdź poprawną odpowiedź na pytanie za 20000 zł

Tym razem o milion złotych walczyła warszawska studentka AGH Anna Adamczyk. Na widowni była jej najlepsza przyjaciółka Ania. To dzięki niej zawodnik zdecydował się na casting na kolejny sezon milionerów. Z pierwszymi trzema pytaniami poradziła sobie zadowalająco, mając tylko jedno koło ratunkowe, aby pomóc społeczeństwu. Prawdziwym problemem była dla nich jednak kwestia 5000 zł.

Po chwili namysłu zawodnik zdecydował się zaryzykować i oznaczyć odpowiedź C „Wyścig wioślarski”. Okazało się, że to była właściwa odpowiedź i Pani Anna mogła dalej walczyć o główną nagrodę, czyli milion złotych.

READ  Igo z zespołem Clock Machine Band promuje film „Polot”. Maciej Musiałowski realizuje swoje marzenia [TELEDYSK]
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *