Connect with us

Zabawa

Mikołaj Jędruszczak spotyka Polaków, których złamało zamknięcie cmentarzy. Szybko powstał z hipokryzji. – Ale czy poważnie myślisz o kapusie?

Published

on

Premier w piątek Mateusz Morawiecki ogłosił, że cmentarze będą nieczynne zarówno w dzień Wszystkich Świętych, jak i Zaduszki od 30 października do 2 listopada ze względu na rosnącą liczbę osób zarażonych koronawirusem. Ta decyzja sprawiła, że ​​sprzedawcy świec byli szczególnie zgorzkniali. Rozczarowani będą również ci, dla których listopadowe wakacje są ważną tradycją. Mówił o tym nieoczekiwanie Mikołaj Jędruszczak Z „Wyspa miłości”.

Obejrzyj wideo
Pablo z „Love Island” zaprzecza istnieniu pandemii

Do sieci dotarło niepublikowane zdjęcie księżnej Beatrycze z jej ślubu. „Bardzo intymne”

Mikołaj Jędruszczak o zamykaniu cmentarzy: „W każdej chwili możemy zapalić znicz”

Mikołaj Jędruszczak zwyciężył razem z programem „Love Island” Sylwia Madeńska. Para spotykała się prawie rok. Kilka tygodni temu zerwali celebryci, którzy bez wahania poinformowali ich w mediach społecznościowych. Jędruszczak zapewnił, że nadal kocha Madeńską i jest zdruzgotany całą sytuacją. W międzyczasie zapowiedział przerwę od mediów społecznościowych, po czym wrócił do nich i W jednym z wywiadów upokorzył byłą dziewczynę.

'Głos Polski'„Głos Polski”. Edycie Górniak puścił nerwy. „Powinienem to podrzeć”

Tym razem zwycięzca Love Island postanowił skomentować ostatnią decyzję rządu, a mianowicie czasowe zamknięcie cmentarzy.

Drodzy Przyjaciele, cmentarze są czynne całą dobę przez cały rok. W każdej chwili możemy zapalić świecę. Robię to bardzo regularnie, nie szukając braw, a zakaz odwiedzania zmarłych w dzień Wszystkich Świętych w ogóle mnie nie dotyka. Myślę, że nasi bliscy chcieliby, żebyśmy odwiedzali ich częściej w inne dni niż wtedy, gdy 1 listopada przychodzą z największą świecą i dużym bukietem kwiatów z wielką pompą, a potem zapomnieli o nich na następny rok – pisał.

Dakota Johnson i Jamie Dornan„50 twarzy Greya”. Dakota Johnson i Jamie Dornan na początku nienawidzili się nawzajem. Jak to jest po latach?

Obserwatorzy szybko zwrócili uwagę na jego hipokryzję.

Idziesz sam z wielką świecą i bukietem kwiatów.

Bez szukania braw – robię zdjęcie Insta ze świecą i kwiatami.

Ale poważnie ze zdjęciem znicza? Można było nadal być w pobliżu grobu – piszą zawstydzeni.

W dalszej części wpisu Mikołaj jasno określił swoje stanowisko w sprawie Halloween.

Nie dajmy się ponieść przybyszom z Zachodu i potraktujmy okres uduszenia jako wybryki i skupmy się bardziej na Halloweenowym makijażu, który zmyjemy po zrobieniu zdjęcia, niż na pamięci zmarłych krewnych i przyjaciół – grzmiał.

Myślisz, że miał na myśli kogoś konkretnego?

READ  „Problem tkwi nie tylko w Polsce czy Ameryce, ale na całym świecie” – The Tangerine
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.