Connect with us

technologia

Microsoft wycofał wszystkie konsole Xbox One

Published

on

Microsoft wstrzymał produkcję wszystkich konsol Xbox One. Gigant oprogramowania pierwotnie Xbox One X został wycofany i cyfrowy Xbox One S przed premierą Xbox Series X, a następnie po cichu zaprzestano produkcji Xbox One S pod koniec 2020 roku i pozwoliło sprzedawcom wyprzedać pozostałe zapasy.

„Aby skoncentrować się na produkcji Xbox Series X/S, wstrzymaliśmy produkcję na wszystkie konsole Xbox One do końca 2020 r.” – powiedziała Cindy Walker, starszy dyrektor ds. marketingu produktów konsoli Xbox, w oświadczeniu. Krawędź.

Pojawia się potwierdzenie od firmy Microsoft, a także Bloomberg raport zasugerował, że Sony planowało zatrzymać produkcję PS4 pod koniec 2021 roku, ale firma wyprodukuje około miliona konsol PS4 w 2022 roku. Sony ma potwierdzona produkcja PS4 nadal trwa, w ramach wysiłków podejmowanych przez Microsoft i Sony w celu zaspokojenia popytu na ich najnowsze konsole Xbox Series X i PS5.

Xbox Series S za 299 USD.
Fot. Vjeran Pavic / The Rand

Jednak wydaje się, że Microsoft jest w stanie zaspokoić popyt na Xbox Series S za 299 USD. W momencie publikacji obaj mają na stanie Xbox Series S Amazon w Wielkiej Brytanii oraz Najlepszy zakup w USA. Krótko po premierze Xbox Series X/S w 2020 roku przemawia szef Xbox Phil Spencer powiedział Krawędź że firma zbudowała więcej konsol Xbox Series X niż Series S, ale ostatecznie zwycięży niższa cena serii S.

„Właściwie możemy zbudować więcej serii S” [chips] w tym samym [chip] umrzeć na miejscu, jak możemy w serii X” – powiedział Spencer. Jest to główny powód, dla którego widzimy stałe zapasy Xbox Series S wraz z decyzją Microsoftu o cichym wycofaniu Xbox One S na rzecz konsol nowej generacji.

READ  Jakość obrazu z telewizora: 6 szybkich kroków do lepszego obrazu niezależnie od ceny telewizora
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.