Connect with us

technologia

Microsoft Teams dla macOS obsługuje teraz udostępnianie dźwięku w systemie. natywne powiadomienia pojawią się wkrótce

Published

on

Według Ostatnia aktualizacja przyniosła ulepszenia wydajności W przypadku aplikacji Microsoft Teams dla macOS został ponownie zaktualizowany – tym razem z obsługą udostępniania dźwięku systemowego innym osobom. Jednocześnie Microsoft potwierdził, że przyszła aktualizacja włączy natywne powiadomienia w wersji aplikacji na macOS.

Lubić Najnowsze WindowsDzięki najnowszej wersji Microsoft Teams dla komputerów Mac użytkownik może wreszcie odblokować dźwięk systemowy podczas udostępniania ekranu komputera. Ta funkcja była długo oczekiwana przez użytkowników komputerów Mac, ponieważ wersja Microsoft Teams dla systemu Windows zawsze miała tę opcję. Oczywiście użytkownik może zdecydować, czy chce udostępnić ekran z dźwiękiem, czy nie.

Microsoft Teams dla macOS otrzymuje nową funkcję, która pozwala innym użytkownikom w końcu usłyszeć dźwięk odtwarzanego na MacBooku MacBooka, gdy udostępniasz ekran. Aplikacja Teams dla systemu Windows zawsze obsługiwała tę funkcję i będzie ona opcjonalna. Po aktywacji możesz odtwarzać klipy audio lub wideo na swoim urządzeniu i pozwolić innym osobom usłyszeć dźwięk systemu, co byłoby bardzo pomocne dla nauczycieli i firm.

Firma Microsoft potwierdziła również, że obsługa natywnych powiadomień systemowych zostanie włączona w aplikacji Teams w systemie macOS wraz z nadchodzącą aktualizacją. Firma zaczęła dostarczać natywne powiadomienia użytkownikom Windows 10 na początku tego miesiąca. Oczekuje się, że funkcja będzie wkrótce dostępna na komputerach Mac.

Microsoft Teams w systemie macOS korzysta obecnie z własnego systemu powiadomień, który nie jest w pełni zintegrowany z systemem operacyjnym Apple. Dzięki powiadomieniom natywnym powiadomienia zespołu są wyświetlane w centrum powiadomień wraz z innymi wiadomościami przychodzącymi.

Nie ma jeszcze oficjalnej daty wydania tej aktualizacji, chociaż Microsoft nadal twierdzi, że będzie dostępna w kwietniu. Nie jest również jasne, kiedy aplikacja otrzyma natywne wsparcie dla chipa M1, ponieważ nadal działa na nowych komputerach Mac za pośrednictwem Rosetta 2.

READ  Ulepszenia urody Elsy McAlonan: jak być modnym tego lata z różowym lakierem

Możesz pobrać najnowszą wersję Microsoft Teams z witryny Oficjalna witryna firmy Microsoft.

FTC: Używamy automatycznie generujących dochody linków afiliacyjnych. Jeszcze.


Aby uzyskać więcej wiadomości Apple, sprawdź 9to5Mac na YouTube:

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.