Connect with us

technologia

Microsoft Surface Duo Demolition: cud inżynierii, który wymaga naprawy

Published

on

Chyba nikt nie spodziewał się, że imponująco cienkie urządzenie z dwoma wyświetlaczami będzie łatwiejsze do naprawy niż smartfony z jednym ekranem załączam tos Wyburzenie przez Microsoft nowego Surface Duo potwierdza, że ​​tak. Na wynos jest to, że wyświetlacze i tylna szyba mogą być wymienione bez również podkreślanie, że zastępowanie wszystkiego innego będzie długim i ryzykownym procesem.

W ramach procesu odrywania firma iFixit otrzymała to bardzo fajne zdjęcie rentgenowskie Surface Duo. Wnętrza lewej połowy przypominają iPada lub nowoczesny tablet, ale iFixit mówi, że prawa strona „nie wygląda na coś, co pamiętamy – to prawie solidna ściana płytek drukowanych z małym okienkiem pośrodku do tego druga bateria. „Istnieje techniczna wiedza zespołu Surface.

Wizerunek: załączam to

Ale wchodzenie w to jest przykrym obowiązkiem. Podobnie jak większość innych producentów telefonów, Microsoft użył tony kleju do uszczelnienia Surface Duo, a iFixit ostrzega, że ​​jeśli nie zrobisz czegoś poprawnie, wiele delikatnych kabli i złączy może zostać uszkodzonych. Nawet wtedy nie ma żadnych gwarancji.

Wymiana systemu podwójnej baterii wymaga prawie całkowitego demontażu całego urządzenia. Jak mówi nasza recenzjaŻywotność baterii Surface Duo nie stanowi problemu. Po roku intensywnej pracy wielozadaniowej Twoja wydajna maszyna o wartości 1400 USD może nie mieć takiej samej wytrzymałości. Firma Microsoft oferuje rozszerzoną gwarancję „Microsoft Complete” dla Duo. Może to nie być zły pomysł, biorąc pod uwagę czynnik ryzyka związany z próbą samodzielnego rozwiązania problemu.

Rozbiórka iFixit pokazuje, że dwa ekrany OLED są wykonane przez LG Display. Przyjrzymy się także „prostemu” mechanizmowi zawiasów, który jest jednym z najbardziej imponujących aspektów najnowszego sprzętu Microsoftu.

Wizerunek: załączam to

READ  Jak poprawić wydajność przy minimalnej utracie jakości • Eurogamer.net
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *