Connect with us

technologia

Microsoft produkuje minilodówki Xbox Series X po wygraniu mistrzostw #BestOfTweets

Published

on

Xbox wygrał pierwsze na Twitterze #BestOfTweet Brand Bracket Championship i zgodnie z obietnicą złożoną przez Aarona Greenberga z Xbox udostępni publicznie mini lodówki Xbox Series X. Xbox był tam żmudna walka z kręgielniami w tej walce o mistrzostwo, i zdobył tylko 1% po 341 731 głosach. Kiedy spadł na drut Greenberg próbował zmobilizować fanów Xbox mówiąc, że jeśli Xbox wygra, firma zrobi prawdziwe mini lodówki Xbox Series X.

To kolejny rozdział w sadze o lodówkach Xbox Series X, która rozpoczęła się w firmie Microsoft, być może nawiązując do takich Daniel Ahmad z Niko Partners i przykład, dlaczego wygrał tę konkurencję, porównuje rozmiar swojej konsoli nowej generacji do lodówki.

Nie skończyło się na tym, że Microsoft wysłał Snoop Dogg i iJustine lodówkę Xbox Series X i uruchomił loterię lodówek Xbox Series X, w której fani mieli szansę wygrać jeden z tych wspaniałych gadżetów kuchennych, zainspirowanych Xbox Series X.

Po wygranej Greenberg podziękował wszystkim za oddanie głosu i podzielił się tym, że „pierwszy [Xbox Series X Mini Fridge] będzie wypełniony grami i oczywiście trafi do naszych przyjaciół @Skittles! „

Skittles podobnie próbował zmobilizować swoich fanów, składając obietnicę Przynieś szyszki limonki, Ale wygląda na to, że urok lodówki w postaci Xboxa się przyjął.

„Gratulacje @Xbox o zwycięstwie ”- pisał Skittles Świergot. „Zdecydowanie trudne, ale OGROMNE podziękowania dla wszystkich naszych przyjaciół, rodziny, fanów i fanów #mcyt na zlot SKITTLES. Kochamy was wszystkich! (Ale co zrobimy z tymi wszystkimi zamówionymi bezzwrotnymi limonkami? Gdybyśmy tylko mieli lodówkę). „

Na szczęście zarówno Skittles, jak i fani Xbox mają możliwość posiadania własnej minilodówki Xbox Series X w przyszłości.

Masz dla nas wskazówkę? Czy chciałbyś omówić możliwą historię? Wyślij e-mail na adres [email protected]

Adam Bankhurst jest autorem wiadomości dla IGN. Możesz śledzić go na Twitterze @ AdamBankhurst i dalej Wyciągnij.

READ  Polski przewoźnik wagonów towarowych Eurowagon zdigitalizowany z Nexxiot
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.