Connect with us

technologia

Microsoft nie poprzestanie na zapowiedziach Xbox Game Pass, a Octopath Traveler to kolejny • Eurogamer.net

Published

on

Był czas, kiedy zapowiedzi dotyczące Xbox Game Pass pojawiały się co miesiąc lub co najwyżej co kilka tygodni. Jednak ten tydzień nie jest jednym z tych tygodni.

Microsoft potwierdził, że seria nadchodzących gier ma zostać wydana dzisiaj i dodał jeszcze jeden tytuł, o którym warto wspomnieć: odtwarzacz RPG Square Enix Octopath Traveler. Wcześniej dostępna na PC i Nintendo Switch, zostanie przeniesiona do Xbox Game Pass na PC i konsole 25 marca.

To był niezwykle długi dzień, kiedy pojawiały się nowości dotyczące Xbox Game Pass i ogłoszono kilka ciekawych nowości. Podsumowując, obiecujący Outriders są uruchamiane pierwszego dnia w ramach subskrypcji Xbox Game Pass po pozytywnej odpowiedzi na jego demo. Kultowy ulubieniec Undertale spełnia Game Pass kiedy to Wreszcie pojawia się na Xboksie dzisiaj, 16 marca, wiele lat po debiucie w innym miejscu.

W zeszłym tygodniu dowiedzieliśmy się, że Brenda i John Romero mają strategiczną grę o tematyce gangsterskiej Empire of Sin ukaże się w Game Pass na konsole i PC. Było też trochę w tym Dodano 20 poprzednich gier Bethesda oraz obietnica, że ​​nowe tytuły będą pochodzić od wydawcy wyłącznie „dla platform, na których istnieje subskrypcja Game Pass”.

Undertale (chmura, konsola i PC) jest już dostępne, a Empire of Sin (konsole i PC), Nier Automata (PC), Star Wars Squadrons (konsola) i Torchlight 3 (PC) pojawią się 18 marca.

25 marca przynosi Genesis Noir (konsole i PC), Octopath Traveler (konsole i PC), Pillars of Eternity 2: Deadfire – Ultimate Edition (PC), Supraland (PC), Yakuza 6: The Song of Life (chmura, konsola i PC) )).

Narita Boy (chmura, konsola i PC) dołącza do Outriders (chmura i konsola) 30 marca, dzień później.

Wkrótce trzy gry zostaną wymienione jako opuszczające Xbox Game Pass: Hyperdot (konsola i PC), Journey to the Savage Planet (konsola) i Machinarium (PC). Uff

READ  Raspberry Pi 400 to kompaktowa klawiatura ze zintegrowanym komputerem
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *