Connect with us

technologia

Microsoft Flight Simulator otrzymuje ważną aktualizację w USA w samą porę na Święto Dziękczynienia

Published

on

Microsoft Flight Simulator otrzymuje obecnie jedną z największych aktualizacji w USA, dodając prawie 50 ciekawych miejsc. Biały Dom, Fort Knox, Hoover Dam i Las Vegas Strip to jedne z wielu obszarów w Stanach Zjednoczonych zawsze być aktualizowane z ciekawymi punktami o wysokiej rozdzielczości.

Zwiastun aktualizacji pokazuje, jak szczegółowe są niektóre z tych zaktualizowanych obszarów. Las Vegas Strip ma teraz tryb nocny, w którym cały pasek świeci i wygląda niesamowicie z wirtualnego nieba powyżej. Warto odwiedzić pobliski Wielki Kanion Microsoft Flight Simulator, do. Kennedy Space Center na Florydzie jest również częścią aktualizacji i wygląda niesamowicie skomplikowanie.

Wielki Kanion w Microsoft Flight Simulator.
Microsoft

Aktualizacja pojawia się w USA na kilka dni przed Świętem Dziękczynienia i pozwala graczom zrelaksować się w domu i zamiast tego praktycznie latać. Urzędnicy z Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorób odradzał ludziom podróżowanie Święto Dziękczynienia, powołując się na rozprzestrzenianie się przypadków COVID-19 i pobytów w szpitalach w USA.

Oprócz aktualizacji punktów zainteresowania dostępne są cztery nowe lotniska oraz szereg poprawek dotyczących wydajności i stabilności. Asobo, twórcy tego oprogramowania Microsoft Flight Simulatorstopniowo ulepszaliśmy grę na PC w ciągu ostatnich kilku miesięcy, aby działała płynniej. Dzisiejsza aktualizacja poprawi również losowe rozmieszczenie świateł ulicznych na mniejszych ulicach i ulicach Symulator lotuświat wirtualny.

READ  Zestaw Lego International Space Station jest o 16% tańszy w Cyber ​​Monday dla Amazon
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *