Connect with us

Świat

Michigan potwierdza pierwszy przypadek kolejnego nowego wariantu COVID, tego z Indii

Published

on

HRABSTWO CLINTON, ja. Michigan potwierdził swój pierwszy przypadek kolejnego nowego wariantu COVID-19. ten z Indii.

Chelsea Wuth wychodzi Departament Zdrowia i Opieki Społecznej stanu Michiganpotwierdził, że wariant – B.1.617 – został znaleziony u osoby w hrabstwie Clinton.

CZYTAĆ:: Whitmer ogłasza, że ​​Michigan złagodzi pewne ograniczenia dotyczące COVID, gdy zostaną osiągnięte 4 cele dotyczące szczepień

Nowy wariant w Indiach ma dwie mutacje w kłującym białku, którego wirus używa do przyłączania się do komórek, powiedział dr. Rakesh Mishra powiedział Associated Press. Mishra jest dyrektorem Centrum Biologii Komórkowej i Molekularnej, jednego z 10 instytutów badawczych, które będą sekwencjonować wirusa.

pokaz

Powiedział, że jest możliwe, że różnice genetyczne mogą pomóc wirusowi w łatwiejszym rozprzestrzenianiu się i ucieczce z układu odpornościowego.

To czwarty wariant COVID-19 odkryty w Michigan. Wariant B117, po raz pierwszy zidentyfikowany w Wielkiej Brytanii, rozprzestrzenił się w całym stanie ponieważ kilkanaście przypadków zostało potwierdzonych w styczniu. Pierwszy przypadek wariantu B.1.351 z Republiki Południowej Afryki, został zidentyfikowany w marcu. Pierwszy przypadek wariantu P1 z Brazylii, został znaleziony w Michigan na początku tego miesiąca.

pokaz

JESZCZE:: 11 wniosków z aktualizacji COVID gubernatora Whitmera z 29 kwietnia 2021 r

Trendy COVID-19 w Michigan powoli się poprawiały w ciągu ostatnich dwóch tygodni po osiągnięciu niepokojących poziomów w marcu i na początku kwietnia.

Copyright 2021 by WDIV ClickOnDetroit – Wszelkie prawa zastrzeżone.

READ  Australijczyk ucieka przed krokodylem, zdejmując szczękę z głowy
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *