Connect with us

Zabawa

Michał Wiśniewski zapowiada książkę swojej mamy „Dziewczynka w okularach”. „Bardzo trudne i złe czytanie”

Published

on

związek Michał Wiśniewski a jego matki jest dość skomplikowana. Z powodu alkoholizmu Grażyna WiśniewskaMichał Dzieciństwo spędził w domu dziecka, a później w rodzinie zastępczej. Kiedy piosenkarz był u szczytu popularności, jego roztrzęsiona matka pokazała dziennikarzom zdjęcia swojego syna i udzieliła wywiadów na temat alkoholu. Z pomocą rodziny W & nbspkońcu udało się wydostać z & nbspagnogu. Wiśniewski postawił jej ultimatum i obiecał, że kiedy pójdzie na odwyk, pozwoli jej odnowić kontakt i poznać swoje dzieci.

Dzięki tej interwencji Grażyna Wiśniewska Nie piłem od 16 lat. Ma bardzo dobre relacje z & nbspMichał i przyznaje, że nie może sobie wybaczyć zaniedbania go w dzieciństwie. W & nbspramach księgowość z przeszłością postanowił napisać książkę, w & nbspkto omówi między innymi temat walki z & nbspagnogiem.

Michał Wiśniewski postanowił promować twórczość swojej mamy na Instagramie. Pokazał czarno-białe zdjęcie swoich rodziców i napisał kilka słów o ich związku.

Łódź, luty 1971. Okazało się, że jestem dzieckiem weselnym, tak! Wielka miłość do tablicy nagrobnej, ale za jaką cenę … Porozmawiamy o tym wkrótce w książce „Girls With Glasses”. Bardzo trudna i niewygodna lektura, ale dużo to tłumaczy – wyznał.

W rozmowie z & nbsp Małgorzatą Ohme z & nbsp2018 Grażyna Wiśniewska opowiedziała trochę o & nbsp problemach, z którymi się borykała.

bDlZUrWB

Bardzo mi przykro, całe moje życie było pod górkę. Moja mama piła i była okropnym dziwakiem, była nieprzewidywalna, bałem się jej. A & nbsp później bałem się męża. Mam szacunek do Michała. Przepraszam i wstyd. Tak bardzo to schrzaniłemPo tym wszystkim trudno na niego tak patrzeć. Nie mogę sobie wybaczać przez cały czas Z pewnością sobie też nie wybaczę – Powiedziała.

Przeczytasz książkę Mała dziewczynka z plamami?

bDlZUrWC
bDlZUrWW

READ  M jak miłość, odcinek 1526: Marysia zdradzi Barbarze tajemnicę z dawnych czasów. Wiedział o tym tylko Lucian
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *