Connect with us

Nauka

Miasto Clarksville mianuje nowego dyrektora ds. komunikacji: Linda Gerron

Published

on

CLARKSVILLE, TN – Linda Gerron została mianowana przez burmistrza Joe Pittsa nowym dyrektorem ds. komunikacji w mieście Clarksville z dniem 7 września.

Jako dyrektor ds. komunikacji, Gerron będzie odpowiedzialny za koordynację ogólnej strategii komunikacyjnej miasta, marketingu, działań public relations i obecności w sieci oraz będzie pełnić funkcję rzecznika miasta.

„Linda jest dobrze zorientowana w komunikacji i public relations oraz ma doskonałe doświadczenie w pracy w wojskowym public relations” – powiedział burmistrz Joe Pitts. „Jego doświadczenie pomoże promować i podnosić świadomość na temat wszystkich wspaniałych rzeczy, które dzieją się w mieście Clarksville. Cieszymy się, że dołącza do naszego zespołu i nie możemy się doczekać, kiedy zobaczymy jej wpływ. ”

Gerron wnosi doświadczenie w public relations, zintegrowanej komunikacji marketingowej, komunikacji kryzysowej i storytellingu do agencji lokalnych, regionalnych i krajowych. Pełniła różne funkcje przywódcze i komunikacyjne w ciągu swojej 13-letniej kariery wojskowej, służąc w różnych jednostkach sił chemicznych, biologicznych, radiologicznych i nuklearnych (CBRN) i specjalnych w całym kraju. Przede wszystkim w ramach 82. Dywizji Powietrznodesantowej, 7. Grupy Sił Specjalnych (Airborne) i 10. Dywizji Górskiej (Lekka Piechota).

W 2017 roku przeszła do Rezerwy Armii USA, gdzie wykorzystała swoje wcześniejsze doświadczenie przywódcze do nowej roli jako oficer ds. public relations w 9. Dowództwie Wsparcia Misji. Zanim dołączyła do miasta Clarksville jako dyrektor ds. komunikacji, pracowała w Fort Carson w stanie Kolorado jako specjalista ds. public relations dla 11. Brygady Ekspedycyjnego Lotnictwa Bojowego. Wraz ze swoją rolą w mieście nadal służy jako major w 84. Dowództwie Szkolenia w Nashville.

„To wielki zaszczyt pełnić funkcję dyrektora ds. komunikacji miasta Clarksville” – powiedział Gerron. „Clarksville to tętniące życiem, patriotyczne i rozwijające się miasto, które ma wiele do zaoferowania pod względem wzrostu gospodarczego, rekreacji na świeżym powietrzu i ogólnego uroku. Jako komunikator nie mogę się doczekać wykorzystania moich umiejętności i doświadczenia, aby informować społeczność o wszystkich możliwościach, wydarzeniach i zmianach zachodzących w Clarksville. ”

READ  Artystka Diane Severin Nguyen znalazła inspirację w K-popie i Polsce

Gerron posiada tytuł Bachelor of Science w Mass Communication na Uniwersytecie Północnej Karoliny w Pembroke, Master of Science w Integrated Marketing Communication na West Virginia University oraz Master of Science in Curriculum and Instruction na University of Colorado w Colorado Springs. Ukończyła także amerykańską Szkołę Informacji Obronnej w Fort Meade w stanie Maryland.

Gerron zastępuje byłego dyrektora ds. komunikacji Richardsa Stevensa, który po pięciu latach spędzonych w mieście przeszedł na emeryturę w sierpniu.

Z Gerronem można się skontaktować pod adresem [email protected]

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.