Connect with us

technologia

Mężczyzna wydał oszukańczą pożyczkę Covid na 57 000 USD karty Pokémon

Published

on

Zrzut ekranu z serii animacji Pokemon.

Zrzut ekranu: Pokemony

Vinath Oudomsine z Dublina w stanie Georgia został oskarżony przez prokuratorów federalnych o nieuczciwe ubieganie się o pożyczkę na wypadek klęski żywiołowej (EIDL). Mężczyzna twierdził, że prowadzi firmę, ale podobno większość pieniędzy wydał na rzadką firmę Pokemony Zamiast tego karta.

Jak Telegraf raport„Oudomsine jest oskarżany przez władze o ubieganie się o pożyczkę w zeszłym roku i twierdzi, że prowadził małą firmę, która zatrudniała dziesięć innych osób. Pożyczki, które były dostępne w całym kraju i spowodowały, że rząd pożyczył ponad 200 miliardów dolarów amerykańskim firmom, miały pomóc w obniżeniu kosztów „płac, czynszu/hipoteki, mediów i innych zwykłych wydatków biznesowych” w najgorszych miesiącach rok Cover pandemii.

Odniósł sukces i otrzymał 85 000 $. Jedyny problem polegał na tym, że prokuratorzy twierdzili, że nie ma takiego interesu i zamiast tego wydał większość kwoty pożyczki – 57 789 dolarów – na jedną Pokemony Mapa. Obecnie został oskarżony o oszustwo, a jeśli zostanie uznany za winnego, może spędzić „do 20 lat w więzieniu federalnym” i zostać ukarany grzywną w wysokości 250 000 dolarów.

Jeśli się zastanawiasz, dokładna tożsamość karty nie została ujawniona przez prokuratora, ale tego rodzaju numer prowadzi do znanej firmy; według naszej własnej listy opublikowanej w lipcu to byłby dziesiąty najdroższy Pokemony Zakup biletu na cały czas, droższy niż 45 100 USD wydane na Ex Deoxys GOLD STAR HOLO Rayquaza #17 w grudniu 2020 r.

Może ten facet jest na całe życie Pokemony Fan zobaczył swoją szansę na zdobycie karty swoich marzeń i skorzystał z niej. Albo, biorąc pod uwagę, że agencje federalne oskarżają go o oszustwa związane z przelewami bankowymi, a obecnie przechodzimy przez okres, w którym każdy rynek spekulacyjny znajduje się w niezrównoważonej nadwyżce, mógł przeczytać zbyt wiele historii o tym, jak „wartościowe” są te karty i Jak myślałem, że się przyłączy.

READ  Najlepsze oferty tygodnia, edycja świąteczna
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *