Connect with us

Świat

Meghan McCain odpowiada podejściu Bidena do przemocy na Bliskim Wschodzie: poparcie dla Izraela brzmi jak „tylko słowa”

Published

on

Meghan McCain odpowiada podejściu Bidena do przemocy na Bliskim Wschodzie: poparcie dla Izraela brzmi jak „tylko słowa”

Współgospodarz „The View” Meghan McCain podniósł poncz Prezydent Biden Czwartek o jego podejściu do trwający kryzys wykonując Bliski Wschód pomiędzy Izrael i Hamas.

Samotny konserwatysta w serialu o tym dyskutował gwałtowna sytuacja z byłym Independent Senator Joe LiebermanWyraźne poparcie Bidena dla prawa Izraela do samoobrony brzmiało jak „tylko słowa”.

REPUBLIKANIE, DEMOKRACI POKONUJĄ HAMAS W ATAKU RAKIETOWYM NA IZRAEL

„Wiesz lepiej niż ktokolwiek inny, że nie jestem fanem prezydenta Trumpa, ale wierzyłem, że bardzo dobrze radził sobie z Bliskim Wschodem” – powiedział McCain. „Znasz mój osobisty podziw dla Joe Bidena, ale jestem bardzo, bardzo zaniepokojony, że pójdzie w ślady Obamy, kiedy będzie próbował prowadzić od tyłu”.

„Hamas, organizacja terrorystyczna, wystrzelił już 1600 rakiet w izraelskich cywilów. Cieszę się, że prezydent Biden wyraził swoje niezachwiane poparcie dla prawa Izraela do samoobrony, ale zaczynam myśleć, że to tylko słowa. Czy chcesz zobaczyć w jaki sposób Biden bardziej się angażuje? ”Zapytała.

Lieberman odpowiedział, że jego zdaniem rząd Bidena „bardzo dobrze poradził sobie z kryzysem”. Następnie stwierdził, że Stany Zjednoczone mają obowiązek wspierać Izrael i jego prawo do samoobrony.

BATTERED LICED POD OBLĘŻENIEM, GDY KRYZYS DOŁĄCZYŁ DO BIAŁEGO DOMU

Następnie wyraził zaniepokojenie rządem Bidena Spróbuj wejść ponownie porozumienie nuklearne IranZauważył, że obawiał się, że Stany Zjednoczone chcą tej umowy bardziej niż Iran. Powiedział, że Iran szuka sposobów, by szturchnąć Stany Zjednoczone i zachęcić Hamas i palestyński Islamski Dżihad do popełnienia aktów przemocy wobec Izraela.

READ  Elon Musk odwiedza Auschwitz-Birkenau w odpowiedzi na zarzuty o antysemityzm w dniu X

„Mam nadzieję, że prezydent Biden i jego zespół są tego świadomi i są realistami, a nie tylko mają nadzieję, że uda im się osiągnąć porozumienie niemal za wszelką cenę” – powiedział.

Biden rozmawiał w środę z premierem Izraela Benjaminem Netanjahu ponawia swoje poparcie dla narodu, ale ma Narażony na krytykę zarówno Demokratów, jak i Republikanów na temat jego podejścia do eskalacji przemocy. Niektórzy Republikanie wzywali Bidena do zdecydowanego potępienia Hamasu, podczas gdy wielu na skrajnej lewicy, jak członek „Oddziału” Rep. Rashida TlaibD-MI oskarżyło Stany Zjednoczone o „umożliwienie” Izraelowi „popełnienia łamania praw człowieka” przy pomocy ekonomicznej pomocy.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY POBRAĆ APLIKACJĘ FOX NEWS

Sekretarz prasowy Białego Domu Jen Psaki w środę powtórzyli poparcie rządu dla dwupaństwowego rozwiązania konfliktu.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *