Connect with us

Sport

Mateusz Borek skomentuje rozgrywki w TVP Sport. Ujawniono szczegóły piknonu

Published

on

Mateusz Borek Z TVP Sport współpracuje od 22 sierpnia, kiedy wcześniej prowadził studio udać się Dillian Whyte z Aleksandrem Povetkinem. I jak się okazuje, kibice będą mogli go usłyszeć ponownie, gdy skomentuje mecz Ligi Narodów pomiędzy Niemcami a Hiszpanią 3 września. Będzie też kierował studiem przed meczem Bośnia i Hercegowina-Polska (7 września). – W planach są też gry Ekstraklasa z komentarzem Mateusza Borka – Czytamy na stronie TVP Sport.

Obejrzyj wideo
Domenech on Lewandowski: Powinien mieć szansę na Złotą Piłkę

Mateusz Borek skomentuje także Bundesligę

To nie jedyna antena, na której usłyszymy Borka, który również będzie komentował spotkania Bundesliga w Canal + (jedno spotkanie w każdej rundzie). Umowa została podpisana na rok i nie zawierała zapisów wykluczających współpracę z innymi stacjami.

Największym sukcesem pierwszej rundy Ligi Narodów będzie pojedynek Niemcy-Hiszpania – Szwajcaria i Ukraina również zagrają w grupie 4. Polska z kolei pierwsza zagrają z Holandią (4 września), a trzy dni później z Bośnią i Hercegowiną ( oba mecze są rozgrywane na wyjeździe, Włochy wciąż są w tej grupie).

READ  Howard B. przyjaciel | Wiadomości, sport, praca
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.