Connect with us

Zabawa

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski PO ŚLUBU! Gwiazdy gratulują: „Kibicuję Ci we WSZYSTKIM, co robisz”.

Published

on

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski Niemal od początku uważani byli za bardzo zgraną parę. Zapaleni podróżnicy nie tylko mają wiele wspólnych tematów, ale także dzielą się swoimi pasjami, co pozwoliło im zdobyć sympatię internautów. Nic dziwnego, że fani od dawna zastanawiali się, czy i kiedy para znajdzie się na ślubnym dywanie.

Po tym Martyna Wojciechowska był widziany jakiś czas temu w szatni weselnej, z grubsza zaczęły się spekulacje możliwy ślub pary. Same zainteresowane strony nie komentowały, ale w piątek Przemek Kossakowski oficjalnie to ogłosił on i Martyna są już małżeństwem. Podzielił się również zdjęciem pary pokazującej obrączki i krótkim filmem ze ślubu.

Martyna Wojciechowska czule o Przemku Kossakowskim: “Ma wielką cierpliwość, empatię i wrażliwość”

Martyna i Przemek pobrali sięZgodnie z oczekiwaniami okazał się wielkim wydarzeniem. W ciągu kilkunastu godzin zdjęcie polubiono blisko 200 000 razy, a fani wciąż dodają do młodej pary nowe życzenia. Oczywiście w gronie komentatorów byli też oni sławni przyjacielektóra nie szczędziła jej miłych słów.

Pięknie! Miłość jest w powietrzu! – Napisałeś podekscytowany Kayah.

bDdXzXYZ

Radość i spokój powtórzyła je Magda Mołek.

Jesteś niesamowity – Pochwaliłeś Anna Korcz.

Gratulacje! Życzymy tylko wielkości i miłości. Trudno opisać słowami, jak bardzo cię kibicuję we wszystkim, co robisz – była teraz szczęśliwa, mogąc rozwiązać swoje prywatne dylematy Marcelina Zawadzka.

Splendor! Powodzenia i miłości powiedział ekspert ślubny Izabela Janachowska.

bDdXzXZa

Oprócz nich były między innymi życzenia dla pary Anna Karwan, Sylwia Grzeszczak, Tomasz Karolak, Karolina Ferenstein-Kraśko, Monika Pyrek, Olga Szomańska, Agnieszka Kotońska z Pudełko na gogle i Monika Mrozowska. Warto również wspomnieć o setkach komentarzy fanów Martyny i Przemka, którzy wyraźnie się zaangażowali.

Pudelek ponownie gratuluje!

bDdXzXZb
bDdXzXZu

READ  Sąd Najwyższy Minnesoty nie rozpatrzy apelacji byłego policjanta, który próbował zablokować zarzut morderstwa trzeciego stopnia w sprawie śmierci George'a Floyda
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *