Connect with us

Najważniejsze wiadomości

Marek Kundart wraca do Polski! To tam poszedł, kiedy tam dotarł

Published

on

Marek Kondrat (70 l.) Kilka lat temu poświęcił w mgnieniu oka życie i wraz z żoną i córką przeniósł się do Hiszpanii. Tam prowadzi szczęśliwe życie z dala od ciekawskich paparazzi. Jednak od niedawna aktora można spotkać na ulicach jednego z polskich miast!

Marek Kundrat całkowicie poświęcił się późnemu rodzicielstwu i razem z żoną Antoniną (33 l.) Zbudował szczęśliwe życie. Od kilku lat mieszkają razem w Hiszpanii, gdzie cieszą się wolnością i słońcem.

Aktor uważnie strzeże swojego życia osobistego, dlatego wszelkie informacje o Marku są bardzo interesujące dla jego fanów i publiczności.

Kilka dni temu Kondrat został zauważony na ulicach Krakowa wraz z ukochaną córką i żoną. Marek miał do przywiezienia wiele ważnych spraw.

Para wędrowała po dawnej stolicy Polski i podziwiała, jak zmieniło się miasto Kraków. Byli tu regularnie, ale z powodu pandemii koronawirusa ich prędkość podróżowania dramatycznie spadła.

Wyjazd do Krakowa obudził jej uczucia. Stąd pochodzi żona Kundrata. Niestety po krótkiej wizycie w Polsce para opuściła nasz kraj z miodem i mlekiem i wróciła do gorącej Hiszpanii.

Tęsknisz za obecnością Marka Kondrata w świecie polskich spektakli?

READ  Otwarcie dwóch Hampton by Hiltons w Polsce
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *