Connect with us

technologia

Mapy Google pokazują najlepsze pory na robienie zakupów i spożywanie posiłków w restauracjach, aby uniknąć tłumów

Published

on

Święto Dziękczynienia może wyglądać inaczej w tym roku w środku Koronawirus pandemiaale jedna rzecz kupujących Nie Trzeba wrzucić do wózka tłumy w supermarkecie.

Przed wakacjami Mapy Google wydały przydatny przewodnik, w którym opisano najlepsze (i najgorsze) godziny na wizytę w sklepach spożywczych, kawiarniach i restauracjach w Stanach Zjednoczonych, aby uniknąć zgiełku w godzinach szczytu i zachęcić do dystansowania się.

Google powiedział, że sklepy spożywcze w Ameryce są najmniej ruchliwe w poniedziałek o 8 rano, a najbardziej ruchliwe w sobotę między 12:00 a 15:00.
(iStock)

Około 40% Amerykanów zamierza ŚWIĘTOWAĆ PODZIĘKOWANIE Z CO NAJMNIEJ 10 OSÓB

Według informacji opublikowanych we wtorek wpis na bloguSklepy spożywcze w Ameryce są najmniej zatłoczone w poniedziałek o 8 rano, a najbardziej ruchliwe w sobotę między 12:00 a 15:00. Osoby uzależnione od kofeiny prawdopodobnie nie będą zaskoczone, gdy dowiedzą się, że Google uznał najbardziej ruchliwą porę kawiarni w sobotę o godzinie 10:00, a kawiarnie we wtorki o 16:00.

Klienci restauracji, którzy chcą mieć miejsce tylko dla siebie, powinni dokonać rezerwacji na wtorek o 15:00 i wierzyć, że piątek o 18:00 będzie najbardziej ruchliwym okresem w biznesie przez cały tydzień, powiedział Google.

Uzależnieni od kofeiny prawdopodobnie nie będą zaskoczeni, gdy dowiedzą się, że Google nazwał sobotę o godzinie 10:00 najbardziej ruchliwą porą dla kawiarni.

Uzależnieni od kofeiny prawdopodobnie nie będą zaskoczeni, gdy dowiedzą się, że Google nazwał sobotę o godzinie 10:00 najbardziej ruchliwą porą dla kawiarni.
(iStock)

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU, ABY UZYSKAĆ ​​WIĘCEJ WIADOMOŚCI FOX LIFESTYLE

Aby określić najpopularniejsze godziny odwiedzania tych lokalizacji, wyszukiwarka przeanalizowała zagregowane i anonimowe dane historii lokalizacji pochodzące od użytkowników z USA, którzy mieli włączone to ustawienie od sierpnia do października tego roku. Metodologia raportu.

Chcesz więcej informacji? Przeczytaj te wskazówki dotyczące bądź bezpieczny w supermarkecie pośród trwającej epidemii COVID-19.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY CIĄGŁE INFORMACJE O KORONAWIRUSIE Z WIADOMOŚCI FOX

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *