Connect with us

Nauka

MAN Center sprzedane francuskiemu funduszowi

Published

on

Centrum MAN Truck & Bus w Małopolu pod Warszawą zostało sprzedane za nieujawnioną kwotę przez dewelopera przemysłowego 7R funduszowi Interpierre Europe Centrale, którym zarządza PAREF Gestion z siedzibą w Paryżu, będący częścią firmy zarządzającej inwestycjami i aktywów Grupy PAREF. .

Nieruchomość położona przy ul. Granicznej w Małopolu, około 35 km na północny wschód od centrum Warszawy, to łącznie 2.510 m² nowoczesnej powierzchni serwisowej, a także myjnia samochodowa i dwa poziomy biur. Jest w całości wynajęty firmie MAN Truck & Bus Polska (część grupy Volkswagen) na potrzeby działu sprzedaży i usług.

W transakcji 7R reprezentowali Avison Young i SSW, natomiast Dentons doradzał kupującemu.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z pierwszej akwizycji w Polsce dla naszego nowego funduszu – SCPI Interpierre Europe Centrale. Centrum MAN w Małopolu to nieruchomość, która doskonale spełnia kryteria inwestycyjne funduszu jako aktywo z najemcą rozpoznawanym na podstawie długiej umowy najmu i atrakcyjnej lokalizacji. Naszym celem jest budowanie portfela wysokiej jakości aktywów generujących atrakcyjne przychody.
Anne Schwartz, dyrektor generalny PAREF Gestion

Fundusz SCPI Interpierre Europe Centrale został utworzony we wrześniu 2020 roku i jest skierowany do aktywów logistycznych i biur w Europie Środkowej, ze szczególnym uwzględnieniem rynków Polski, Czech i Węgier.

READ  Globalna liczba przypadków Covid-19 sięga 156,4 miliona
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.