Connect with us

Zabawa

Fani chwalą nową serię Matta Bakera jako „podnoszącą na duchu” i „cudowną”

Published

on

Jesteśmy przyzwyczajeni do oglądania wywiadów Matt Baker z celebrytami na sofie One Show i prezentowania artykułów w Countryfile. Ale dziś wieczorem mieliśmy okazję zobaczyć go z innej strony, kiedy załadował kamery na farmę swoich rodziców wraz z premierą nowego, bardzo osobistego serialu dokumentalnego More4, Our Farm in the Dales.

Serial podąża za Bakerem i jego młodą rodziną, gdy przenoszą się do Durham Dales, aby wesprzeć jego matkę, która przeszła wymianę kolana po wypadku na farmie.

Rodzina współpracuje, aby podejmować trudne decyzje i szukać długoterminowych zmian w sposobie prowadzenia gospodarstwa, aby pomóc matce Baker przez wiele lat i ułatwić zarządzanie jej życiem na farmie.

Program miał trudny termin i był emitowany w tym samym czasie, gdy ITV emitowało kwalifikacje do Mistrzostw Świata w Anglii przeciwko Polsce, ale fani wykorzystali media społecznościowe, aby podzielić się emocjami związanymi z nowym serialem i nazwali go „zdrową telewizją rodzinną”.

Wielu widzów wyraziło, jak bardzo podobał im się pozytywny portret i bliskie relacje, które Baker łączy nie tylko z rodzicami, ale także z żoną Nicolą i dziećmi Molly i Luke.

Pomimo tego, że Baker przez wiele lat był prezenterem telewizyjnym, nigdy nie przestał uprawiać roli, a fani byli pod wrażeniem jego praktycznych umiejętności. Chociaż skończył gonić osły na wiejskiej drodze, kiedy próbowały uciec!

Wygląda na to, że serial będzie hitem. Być może Nicola również dostanie swój własny spin-off, kiedy zachwyci widzów swoim przepisem na idealne ciasto jabłkowo-jeżynowe.

Matt Baker: Nasza farma w Dales będzie kontynuowana w następną środę o 21:00 w More4. Więcej informacji można znaleźć w naszym programie telewizyjnym.

READ  Najnowsza aktualizacja iOS od WhatsApp zawiera animacje wiadomości głosowych, funkcje wyłączania paragonów, Telecom News i ET Telecom
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *