Connect with us

Zabawa

Małgorzata Socha pokazała męża. Rzadko publikuje rodzinne zdjęcia

Published

on

Małgorzata Socha wyszła za Krzysztofa Wiśniewskiego dwanaście lat temu. Jednak para spotkała się znacznie wcześniej w okolicznościach, które byłyby odpowiednie dla scenariusza komedii romantycznej.

16-letnia Małgorzata Socha spędziła wakacje nad morzem z rodzicami. Wypoczywając na plaży w Darłówku, spotkała ratownika, który od razu zwrócił jej uwagę. Tym człowiekiem był oczywiście Krzysztof Wiśniewski.

Kochankowie początkowo kontaktowali się głównie telefonicznie, gdyż Sotscha mieszkał i studiował w Warszawie, a Wiśniewski w Pile. „Krzysiek dzwonił do mnie z budek telefonicznych. Dokładnie wiedział, gdzie są korki i dlatego za te same pieniądze można rozmawiać dłużej. Dzięki telekomunikacji jesteśmy dziś małżeństwem” – przyznała aktorka w jednym z wywiadów archiwalnych.

W trakcie studiów Socha i Wiśniewski skupili się głównie na studiach i nie zakładali, że kiedyś będą rodziną. Jednak po ukończeniu szkolenia Krzysztof Wiśniewski przeniósł się do Warszawy i wtedy wraz z Sochą postanowił dać sobie szansę.

W końcu aktorka położyła wszystko na jednej karcie. Czułem, że jeśli się nie pobierzemy, rozstaniemy się. Nie chciałem już dłużej żyć w swobodnym związku. Powiedziałem stanowczo: „Chcę być twoją żoną.” Myślę, że potrzebował takiego impulsu – przypomniała sobie z czasem.

Dziś 40-letnia Małgorzata Socha jest szczęśliwą żoną i mamą trójki dzieci – Zosi, Barbary i Stanisława. Gwiazda stara się, aby jej życie rodzinne nie było w centrum uwagi i rzadko pokazuje krewnym w mediach społecznościowych.

Jednak ostatnie zdjęcie aktorki pokazuje, jak jej mąż uczy syna jeździć na hulajnodze. „Moi chłopcy” – sygnalizowała wzruszona aktorka.

READ  Film, który jest rekordzistą świata, ponieważ był najczęściej przerabiany - historie filmowe
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.