Connect with us

Zabawa

Małgorzata Rozenek-Majdan ma dla Henia luksusowy samochód. Kurtka też nie była tania [INSTAGRAM]

Published

on

Małgorzata Rozenek-Majdan wie, jak zwrócić na siebie uwagę fanów. Gwiazda znów jest w centrum uwagi. Tym razem jednak internauci dyskutują o… małym wózku Henryk. Gwiazda zamieściła na Instagramie zdjęcie prosto z jesiennego spaceru. Jednak to nie piękne okoliczności przyrody przykuły uwagę fanów celebrytów, ale luksusowy pojazd i stylizacja szczęśliwej mamy.

Małgorzata Rozenek-Majdan pochwaliła się luksusowym wózkiem

Małgorzata Rozenek-Majdan opublikowała na Instagramie zdjęcia z jesiennego spaceru, do których dodała krótki podpis i hashtagi: „Jesień” i „Złota Polska Jesień”:

Okazało się, że mały Henryk nie chodzi tylko na spacer. Jego rodzice są właścicielami pojazdu „Silver Cross” z edycji „Aston Martin”, który jest uważany za jeden z najbardziej luksusowych wózków spacerowych. Czemu? Przede wszystkim ze względu na wygodę i wybrane przez producentów dodatki. Wśród nich jest kaszmirowy koc i miękka podszewka „z najlepszej owcy”. Poszczególne elementy wykonane są z „wysokiej jakości skóry”, a rama jest lekka, wykonana z aluminium i magnezu.

Zdjęcie: www.silvercross.pl

Wózek „Silver Cross” z edycji „Aston Martin”

Cena to dokładnie 14999,00 złKosztuje więc więcej niż niektóre samochody, którymi jeździmy codziennie po polskich drogach.

Zdjęcie: https://www.instagram.com/m_rozenek/

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała wózek Henryka na Instagramie

Uwagę kibiców przykuła także kurtka dumnej mamy, która również pasowała do koloru wózka Henryka. Była to puchowa kurtka Tiffi z serii sygnowanej przez samą Małgorzatę Rozenek-Majdan. Obecnie kosztuje „tylko” 1199,99 zł.

Zdjęcie: www.tiffi.com

Małgorzata Rozenek-Majdan w kurtce Tiffi

READ  Menedżerowie Netflix Tinny Andreatta i Larry Tanz wspominają podróż do Włoch — termin

Jak fani zareagowali na ten post? Opinie były podzielone. Niektórzy zwracali uwagę na cenę luksusowego wózka. Inni byli entuzjastycznie nastawieni do stylizacji gwiazdy.

A jak ci się podoba luksusowy wózek, który wybrali Majdanie?

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.