Connect with us

Zabawa

5 świetnych filmów, które powinny być oglądane tylko RAZ

Published

on

Co sprawia, że ​​film jest świetny? Niektórzy twierdzą, że to treść poprawia wskaźnik osiągalności. Cóż, to prawda. Jednak nie zawsze tak jest. Jest kilka filmów, które fani byli szczęśliwi, ale już nie chcą oglądać. Czasami badani są wrażliwi i chociaż oglądanie filmu sprawia im przyjemność, trudno jest im oglądać te filmy w kółko. Oto lista niektórych filmów, które fani lubili oglądać, ale już nie chcą ich oglądać. Słuchać!

1. Nieoszlifowane kamienie szlachetne (2019)

Świetne filmy, których nie obejrzysz ponownie – Uncut Gems (2019)

Adam Sandler jest ulubieńcem fanów od samego początku. Opinie są oczywiście mieszane, ale na przestrzeni lat przyniosło nam to trochę klasyki. Jego nowy film, Nieoszlifowane kamienie szlachetne to film, który nie zwalnia tempa, a Martin Scorsese robi z niego inny film. Niektórzy uważają, że film jest świetny pod względem treści i aktorstwa, ale jest tak bardzo zestresowany, że nie zobaczą go ponownie. Podczas gdy film ma fajne poczucie humoru, szybkie tempo filmu przytłacza wszystko inne.

2. Musimy porozmawiać o Kevinie (2011)

Świetne filmy, których nie obejrzysz – musimy porozmawiać o Kevinie (2011)
Świetne filmy, których nie obejrzysz – musimy porozmawiać o Kevinie (2011)

Film jest inspirowany prawdziwymi strzelaninami w Ameryce. Niektórzy użytkownicy uważają, że chociaż opowiadanie historii jest klasą samą w sobie, jest to film, od którego należy trzymać się z daleka. Musimy porozmawiać o Kevinie śledzi dwoje rodziców, którzy zmagają się z historią swojego dziecka. Film kończy się niepokojąco, gdy Kevin bezlitośnie zabija swoich kolegów z klasy. Podczas gdy aktorstwo pozostaje na najwyższym poziomie, treść wywoła chłód w kręgosłupie.

3. Lista Schindlera (1993)

Wspaniałe filmy, których więcej nie obejrzysz - Lista Schindlera (1993)
Wspaniałe filmy, których nie obejrzysz – Lista Schindlera (1993)

Film pozostaje ponadczasową klasyką i pokazuje najgorszą część II wojny światowej – obozy koncentracyjne w Polsce. To, co naprawdę cię męczy, to długość filmu, która trwa trzy godziny i 15 minut. Wyczerpie cię to emocjonalnie, a streszczenie filmu nie sugeruje dokładnie czasu gali. Niektórzy widzowie twierdzą, że jest za ciemno i sprawia, że ​​jest się niewypowiedzianie smutnym.

READ  Krzysztof Krawczyk cieszy się z rezygnacji. „Kto myślał, że ten ma”

4. Tancerka w ciemności (2000)

Świetne filmy, których nie obejrzysz – tancerz w ciemności (2000)
Wspaniałe filmy, których nie obejrzysz – tancerz w ciemności (2000)

Chociaż jest to musical, należy wspomnieć, że nie jest to do końca zabawne. Tancerze w ciemności podąża za kobietą, która powoli traci wzrok, aż w końcu całkowicie oślepnie. Próbuje też zaoszczędzić jak najwięcej pieniędzy na operację syna, ale pieniądze kradnie jedna z niewielu zaufanych osób. Film z pewnością wprowadzi Cię w depresję na wiele dni.

5. Historia Ameryki X (1998)

Wspaniałe filmy, których więcej nie obejrzysz – American History X (1998)
Wspaniałe filmy, których więcej nie obejrzysz – American History X (1998)

Historia amerykańska x jest mieszanką brutalnej treści i musisz mieć silny żołądek, aby się bronić. Derek to osoba, która żyje z rasizmu, który ma we krwi. Szczególnie jedna scena pokazuje jego złą stronę, ponieważ nadal jest agresywny i nie przestaje nawet po usłyszeniu policyjnych syren.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *