Connect with us

Zabawa

M jak miłość, odcinek 1541: Dramat Kingi i Piotrka. Pójdą razem nadrobić zaległości, ale stracą dzieci – WIDEO

Published

onAutor: vod.tvp.pl.
M jak miłość, odcinek 1541: Dramat Kingi i Piotrka. Pójdą razem, aby nadrobić zaległości, ale stracą swoje dzieci


Czy Kinga (Katarzyna Cichopek) i Piotrek (Marcin Mroczek) uratują swoje małżeństwo przed rozwodem w “M jak miłość” po tym, jak Zduński zdradził Kamilę (Anna Gorajska)? W odcinku „M jak miłość” z 1541 roku kłócący się małżonkowie pojadą razem na krótkie wakacje, żeby jakoś się dogadać i walczyć o rodzinę. Jednak wszystko psuje Kamil, który nie da Piotrkowi spokoju. Doprowadzi to do większej liczby bójek! Jakby tego było mało, w odcinku „M jak miłość” z 1541 roku Kinga i Piotrek nie przepowiedzą tragedii, jaka spotka ich dzieci. Lenka (Marysia Głowacka), Misiek (Aleksander Bożyk) znikną gdzieś podczas pobytu w Grabinie! Zobacz sceny z “Kulis serialu M jak miłość”.

Odcinek „M jak miłość” 1541 – wtorek, 10 listopada 2020 o 20:55 w TVP2

Kryzys w “M jak miłość” Kingi i Piotrka szybko się nie skończy. Zduńscy wkroczą na wojenną ścieżkę, choć będą starali się ocalić małżeństwo i rodzinę dla dzieci. W odcinku „M jak miłość” z 1541 roku Kinga i Piotrek razem opuścili miasto, a czwórką ich dzieci opiekowali się wówczas Rogowscy w Grabinie. Jednak nie będzie to romantyczny wyjazd. Z drugiej strony! Będą nadal oskarżać się nawzajem o zdradę. Zduńska przypomni mężowi, żeby pocałował Kamilę, i przekona ją do romansu z Pawłem (Rafał Mroczek).

Podczas jednej z kłótni na wspólnej wycieczce w 1541 roku, odcinku „M jak miłość”, Król nie może tego znieść. – – Jesteś szalony! Paweł mi pomógł i cała Twoja rodzina! A ty w tym czasie … Wracam do domu, a ty zostajesz tutaj i myślisz, czego dokładnie chcesz!

Ale to Piotrek w odcinku “M jak miłość” z 1541 roku stanie się ofiarą – zdradzonym i odrzuconym mężem. – Pracowałem ciężko … – Powie swojej żonie. – Och, bardzo! Jadąc z Kamilką po parkach narodowych – Kinga nie będzie już znosić zachowania męża. – Tak myślisz? Że to zrobiłem ?! – – zapyta z oburzeniem. – Gówno mnie obchodzi, co zrobiłeś iz kim! – – będzie krzyczał. – Jestem chory! Trzymasz się kamili i masz własnego pocieszyciela i przyjaciela – zaatakuje swoją żonę Piotrek.

Nie przegap: lubię miłość Kinga i Piotrek będą pojednani! Wybaczą sobie nawzajem zdrady w łóżku – WIDEO

READ  Najlepsze restauracje w Asheville - TravelAwaits

Jeśli opuszczą Zduńskich w odcinku „M jak miłość” z 1541 roku, to się nie dogadają i każda rozmowa zakończy się kłótnią. W końcu Kinga się pakuje i zostawia męża w domku za miastem. Skorzysta nawet z okazji na ulicy, żeby nie zostać skazanym na firmę Piotrka!

lubię miłość Kinga i Piotrek będą pojednani! Wybaczą sobie nawzajem zdrady w łóżku – WIDEO

Rozwijamy naszą stronę internetową poprzez wyświetlanie reklam.

Blokowanie reklam nie pozwala na tworzenie wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Ani Piotrek, ani Kinga w odcinku „M jak miłość” z 1541 roku nie słyszą o dramacie w Grabinie z dziećmi. Niestety Marysia i Artur (Robert Moskwa) stracą ją na chwilę z oczu. Po chwili z przerażeniem okaże się, że Lenka, Misiek i bliźniaczki – Emilka (Julia Kempka) i Zuzia (Marcelina Kempka – zniknęły).

Sprawdź również: M jak miłość, odcinek 1540: Kamila będzie dręczyć Kingę! Wykorzysta to, że Piotrek przestanie z nią sypiać

Zdesperowani dziadkowie w odcinku „M jak miłość” z 1541 roku rozpoczną nerwowe poszukiwania. Rogowski będzie podejrzewał, że dzieci Kingi i Piotrka same szły nad rzekę. Wpadnie w panikę na myśl, co może im się tam stać, ale na szczęście cała czwórka poczuje się żywa i zdrowa. A Zduńscy wrócą z wyprawy jeszcze bardziej kłótliwi niż wcześniej!


M jak miłość sekwencja 1536. Misiek (Aleksander Bożyk), Lenka (Marysia Głowacka)
Autor: vod.tvp.pl.
M jak miłość sekwencja 1536. Misiek (Aleksander Bożyk), Lenka (Marysia Głowacka)

M jak miłość sekwencja 1536. Misiek (Aleksander Bożyk), Lenka (Marysia Głowacka), Kinga (Katarzyna Cichopek)
Autor: vod.tvp.pl.
M jak miłość sekwencja 1536. Misiek (Aleksander Bożyk), Lenka (Marysia Głowacka), Kinga (Katarzyna Cichopek)
M jak miłość sekwencja 1536. Misiek (Aleksander Bożyk), Lenka (Marysia Głowacka)
Autor: vod.tvp.pl.
M jak miłość sekwencja 1536. Misiek (Aleksander Bożyk), Lenka (Marysia Głowacka)


READ  W San Ysidro odbywa się innowacyjna wystawa sztukiContinue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *