Connect with us

Zabawa

Stranger Things usunięty ze Steam i GOG

Published

on

Celem jest dodanie gier do platformy do 2022 r., a Netflix Być może planujesz pozbyć się licencjonowanych tytułów serii ze sklepów cyfrowych. w tym tygodniu, Stranger Things 3: Graoraz Zainspirowany popularnym serialem giganta transmisji, ogłosił, że nie będzie sprzedawany na PC, w sklepach takich jak Steam, GOG i Epic Games Store.

W oświadczeniu na Steamie deweloper BonusXP podziękował graczom, którzy dokonali zakupu Stranger Things 3: Gra. „Jesteśmy bardzo wdzięczni wszystkim fanom Stranger Things, którzy podróżowali z nami podczas tej przygody z Hawkins latem 1985 roku” – powiedział.

Każdy, kto posiadał grę w tych sklepach, zanim została usunięta, nadal będzie miał do niej pełny dostęp. Zmienia się to, że nowi gracze nie będą mogli znaleźć tytułu do kupienia na PC.

Czy chcesz poznać najnowsze wiadomości techniczne dnia? Uzyskaj dostęp i subskrybuj nasz nowy kanał Canaltech News na YouTube. Każdego dnia podsumowanie najważniejszych nowości ze świata technologii dla Ciebie!

Ten ruch może wskazywać, że licencjonowane gry oparte na dziełach Netflixa powinny trafić bezpośrednio do katalogu serwisu w przyszłym roku. Obok Stranger Things 3: GraFirma wystartowała Ciemny kryształ: taktyka epoki oporu Na wszystkie platformy.

NS Zadowolony z Dziwne rzeczy On też pójdzie martwy w dzień, gra online skupiająca wielu złoczyńców i bohaterów z produkcji horrorów i gier wideo.

brak gier Netflix

W maju Netflix ogłosił, że w 2022 roku wejdzie na rynek gier. Ruch powstał w lipcu tego roku, kiedy Zatrudniła byłego wiceprezesa ds. treści, Mike’a Verdu, jako wiceprezesa ds. rozwoju gier.

Ideą serwisu jest zmierzenie się z konkurencją i rozwój wraz z uruchomieniem Maks. HBO I Disney +, w skali Oferuje Dla subskrybentów z grami.

Z dala od sklepów takich jak Steam i GOG, gier Dziwne rzeczy Można w nią grać na telefonach komórkowych za pośrednictwem aplikacji Netflix w Polsce.

READ  Johnny Depp upadł na naszych oczach. Zakochaliśmy się w nim jako zbuntowany zły chłopiec, dziś możemy go nazwać bokserem
Netflix testuje integrację subskrypcji z grami w aplikacji dostępnymi w Polsce (Zdjęcie: Ujawnienie / Netflix)

Powiedziała: Gry Netflix Dziwne rzeczy Dostarczanie za pośrednictwem Twojej aplikacji nie obejmuje reklam ani zakupów i jest objęte subskrypcjami.

Źródło: Gry komputerowe

Podobał Ci się ten artykuł?

Subskrybuj swój e-mail Canaltech, aby otrzymywać codzienne aktualizacje najnowszych wiadomości technologicznych.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *