Connect with us

Zabawa

Czy Harry Potter jest dostępny na Netflix? Jak przesyłać strumieniowo filmy w Wielkiej Brytanii

Published

on

Harry Potter może być popularnym wyborem na Halloween (Zdjęcie: AP)

Od finału minęła prawie dekada Film o Harrym Potterze Harry Potter i Insygnia Śmierci został wydany i nadal jest popularny.

Seria JK Rowling jest nadal popularna. Od lipca do września sprzedaż oryginalnych powieści wzrosła o osiem procent, ponieważ ludzie zaczęli czytać po pandemii koronawirusa.

W związku ze zbliżającym się Halloween jest prawdopodobne, że wielu fanów Pottera będzie chciało ponownie przeżyć serię filmów.

Ale czy filmy o Harrym Potterze są na Netflix – jak możesz je oglądać?

Czy Harry Potter jest dostępny na Netflix?

Niestety, filmy o Harrym Potterze nie są obecnie dostępne w Netflix UK – chociaż filmy są dostępne w Netflix w niektórych regionach, w tym w Polsce, na Węgrzech, w Czechach, Portugalii i Hiszpanii.

Można je jednak oglądać w USA – gdzie filmy są dostępne w serwisie streamingowym NBC Peacock.

Nie wszystko jest stracone dla przyszłych brytyjskich czarodziejów – są też inne sposoby oglądania filmów o Harrym Potterze.

Jak możesz oglądać filmy o Harrym Potterze w Wielkiej Brytanii?

Obecnie, jeśli nie masz ich na DVD, najlepszym sposobem na oglądanie filmów o Harrym Potterze w Wielkiej Brytanii jest Sky lub NOW TV.

Wszystkie filmy są dostępne w Sky Cinema – możesz je oglądać w abonamencie Sky, który obejmuje również kanały filmowe – podczas oglądania je w NOW TV z karnetem Sky Cinema Pass, który kosztuje 11,99 GBP miesięcznie, w tym siedmiodniowy bezpłatny okres próbny.

Alternatywnie, możesz kupić całą serię jako zestaw pudełkowy w Sky Store za 42,99 GBP za HD Digital, 47,99 GBP za HD Digital z DVD lub Blu-Ray za 59,99 GBP.

Filmy będą również emitowane na kanale 302 Sky Cinema w najbliższych dniach. Wszystkie osiem filmów będzie pokazywanych przez całą dobę do niedzieli, jako specjalny kanał o Harrym Potterze w Halloweenowy weekend.

WIĘCEJ: Jessie Cave Harry’ego Pottera chce „dużo płakać”, gdy po porodzie uczestniczy w walce o karmienie piersią

Śledź Metro na naszych kanałach społecznościowych Facebook, Świergot i Instagram.

Podziel się swoimi poglądami w komentarzach poniżej.

READ  Ukraina oddaje cześć żołnierzom "cyborgów", które przetrwały 242-dniowe oblężenie donieckiego lotniska przez Rosję
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *