Connect with us

Sport

Luiza rubli 1933-2022 | Wiadomości, sport, praca

Published

on

POLSKA – 89-letnia Louise Ruble, dawniej ze Struthers, zmarła w Wickshire, Polska, w sobotnie popołudnie, 6 sierpnia 2022 r.

Louise urodziła się w Youngstown 1 czerwca 1933 roku, jako córka Raymonda i Margaret Renaldo Aresów.

Louise, która mieszkała w tej okolicy przez całe życie, była absolwentką East High School, klasa 1955. Przez kilka lat Louise opuściła szkołę, aby opiekować się chorą matką i była dumna z powrotu i otrzymania dyplomu.

19 lipca 1958 r. Louise poślubiła Johna „Jack” K. Ruble seniora i świętowali 43 lata małżeństwa, zanim zmarł 31 maja 2002 r.

Pani Ruble przez 11 lat pracowała jako kasjerka w Idora Park, a później jako urzędniczka w sklepie odzieżowym Petrie w Southern Park Mall.

Była członkiem dawnego kościoła luterańskiego w Betlejem. W wolnym czasie bawiła się z mężem w kręgle w mieszanej lidze, grała w karty i słuchała muzyki.

Louise pozostawiła synowie John K. (narzeczony, Laurie Catullo) Ruble Jr. z Boardman i Phillip W. (Ann) Ruble z Jacksonville na Florydzie; Brat Vincent (Phyllis) Ares z Teksasu; wnukowie, Robert (narzeczona, Alyssa Mitzel) i Francesca (narzeczona, Isaac Nordquist) Ruble, obaj ze Struthers i Jordan Emick; i prawnuczka Jaylin.

Oprócz rodziców i męża śmierć poprzedziła jej siostra Marcelina Raggizine.

Na prośbę Louise nie ma godzin pracy ani usług.

Rodzina pragnie wyrazić uznanie i podziękować personelowi Wickshire of Poland i Crossroads Hospicjum za wspaniałą opiekę, jaką okazali Louise. Nabożeństwa upamiętniające mogą przybrać formę darowizn składanych w imieniu Louise na rzecz Hospicjum Crossroads, 3743 Boettler Oaks Drive, Suite E, Uniontown, OH 44685.

Osadę prowadzi dom pogrzebowy Davidson-Becker. Odwiedź stronę www.beckerobits.com, aby podzielić się wspomnieniami i kondolencjami z rodziną.

(specjalna wskazówka)

READ  Polska vs. San Marino Transmisja na żywo i podgląd
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.