Connect with us

technologia

Ludziom bardzo podoba się strategia trzech pikseli Google dla serii Pixel 9

Published

on

Ludziom bardzo podoba się strategia trzech pikseli Google dla serii Pixel 9

Seryjny przeciekacz Steve „OnLeaks” Hemmerstoffer opublikował niedawno coś, co wygląda na rendery przedstawiające Pixela 9. Oznacza to, że dwa poprzednie urządzenia, które wyciekł, to w rzeczywistości Pixel 9 Pro i Pixel 9 Pro XL.

Innymi słowy, moglibyśmy przyjrzeć się trzem flagowcom z serii Pixel 9, które zadebiutują jeszcze w tym roku. Byłoby to zgodne z naszym własnym planem działania, który wyciekł z 2022 r., w którym zapisano, że Google wprowadzi mniejszego Pixela 9 Pro.

Mimo to oznacza to poważną zmianę w przypadku wysokiej klasy linii telefonicznej Google, która przez długi czas oferowała maksymalnie dwa modele. Okazuje się jednak, że ankietowanym czytelnikom Android Authority bardzo podoba się pomysł trójwarstwowej flagowej rodziny Pixel.

Czy trzy flagowce Pixela są lepsze niż dwa?

Około 62% ankietowanych czytelników stwierdziło, że trzy flagowce Pixel 9 są w rzeczywistości lepsze niż dwa. Wygląda na to, że jednym z głównych powodów takiego wyniku jest to, że ludzie chcą telefonu mieszczącego się w kieszeni, który nadal oferuje funkcje na poziomie profesjonalnym. W rzeczywistości w niektórych komentarzach wyraźnie zwracano uwagę na teleobiektyw.

Użytkownik linuxsensei był jednym z tych czytelników:

Zdecydowanie nie mogę się doczekać Pixela 9, bo chciałbym zobaczyć teleobiektyw bez większego rozmiaru.

„Nie interesowały mnie mniejsze Pixele bez optycznego teleobiektywu ani panele phabletów powyżej 6 cali” – zauważył użytkownik Albin, dodając, że mały, ale „w pełni funkcjonalny” Pixel 9 Pro miał zastąpić obecny telefon zastąpić.

Boisz się trio Pixel 9?

Tymczasem 27,5% respondentów uważa, że ​​taka trójpoziomowa konfiguracja pikseli może prowadzić do jeszcze większych różnic w funkcjonalności. Przecież firma początkowo zaniedbała Pixela 8.

„Kto po tym, co zrobili z Pixelem 8, kupi podstawowy model?” – zauważa czytelnik Tiuri Elvander.

Czytelniczka Kira sugeruje również, że Google mógłby czerpać inspirację od swoich konkurentów, którzy oferują najwyższe ceny w swoich topowych modelach:

Zasadniczo Google chce po prostu sprzedawać produkty flagowe, takie jak Samsung i Apple, za ponad 1000 dolarów, ze wszystkimi bajerami i bajerami.

Jednak 10% ankietowanych czytelników nie podjęło jeszcze decyzji. To zrozumiałe, skoro o tych trzech telefonach Pixel 9 nie wiemy jeszcze zbyt wiele. Cena będzie tutaj ważnym czynnikiem, ponieważ ceny pikseli zasilanych Tensorem są zazwyczaj agresywne. Jednak cynik we mnie martwi się, że Google położy podwaliny pod super-premium Pixel XL (około 1100 dolarów i więcej) w przyszłości.

Tak czy inaczej, wygląda na to, że w trzecim kwartale tego roku powinniśmy spodziewać się ogromnych wstrząsów. Trzymamy więc kciuki, aby Google rzeczywiście dostarczył kieszonkowy telefon Pro ze wszystkimi funkcjami Pro, których oczekujesz. Mamy nadzieję, że firma będzie nadal agresywnie podchodzić do ustalania cen.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *