Connect with us

Zabawa

lubię miłość Opiekun Józefa Modry’ego skończy się źle. Policja lipnicka złapie bezwzględną Olę

Published

onAutor: tvp / vod
lubię miłość Opiekun Józefa Modry’ego skończy się źle. Policja lipnicka złapie bezwzględną Olę


Psychopatka Ola (Magdalena Rembacz) skończy w “M jak miłość” dokładnie tak, jak na to zasłużyła! Po usiłowaniu zabójstwa Józefa Modry’ego (Stefan Friedmann) nie wpadnie w ręce policji! Trzeba przyznać, że bezlitosny oszust nie uciekłby dzięki uporowi Barbary (Teresa Lipowska), która jako jedyna podejrzewała prawdę o sytuacji w domu przyjaciółki i walczyła o życie przeciwko wszystkim Grabinom. To dzięki niej lipniccy policjanci wkrótce złapią mordercę „M jak miłość”!

“Lubię miłość”. Zabójca Modry’ego pójdzie do więzienia! Czy Józef Modry przeżyje próbę zabójstwa?

W październikowym odcinku „M jak miłość” psychopatyczna zabójczyni Ola wpadnie w ręce policji! Robi to Barbara, która mimo ostrych komentarzy u Grabiny i Ryzyko własnej śmierciczy zabierze lekarza i policję do Modry’ego!

– – Barbara może wyrzucić Olę z linii walki. Walka z nią będzie bardzo trudna i jak się zakończy? Dowiemy się wkrótce … – powiedział serial Ola w “Kulisach serialu M jak miłość”.

I już wiemy, jak to się skończy dla Oli – fakt, że w końcu pojawia się opiekun Józefa, potwierdza produkcję „M jak miłość” na oficjalnym profilu na Instagramie.

– – Dziękujemy Oli li i gratulujemy aktorce Magdalenie Rembacz stworzenia tej postaci! Cóż, po prostu nie da się polubić 😂🤣😅

lubię miłość Barbara umrze ?! Zabójca Ola najpierw otruje Józefa, a potem spowoduje wypadek – WIDEO

Rozwijamy naszą stronę internetową poprzez wyświetlanie reklam.

Blokowanie reklam nie pozwala na tworzenie wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Fani M jak miłość przyjęli wiadomość o zakończeniu dramatycznego wątku z prawdziwą ulgą. W rzeczywistości Rembacz odegrała ogromną rolę jako psychopatyczna zabójczyni, ponieważ wywołała u publiczności ogromne emocje! Natychmiastowe reakcje fanów pojawiły się pod pożegnalnym postem na Instagramie.

READ  Najgłębszy basen w Polsce jest otwarty i obejmuje wraki i jaskinie

– Nie widzę już tego wątku 😉

– Okropny idiota

– Zło wciela się

– Świetna aktorka! Ale niech Ola pobiegnie do bananowców!

O tym, że Ola wpadnie w ręce Andrzeja (Tomasz Oświeciński) i Soni (Barbara Wypych), zdradziła gwiazda “M jak miłość” na swoim profilu na Instagramie już w lipcu. Zdjęcie Oli w towarzystwie “policjantów” było wyraźne – psychol pójdzie za kratki! To Artur, który włamuje się do domu Modry’ego i po walce z psychopatą odkrywa, że ​​Józef umiera!! Lekarz od razu wezwie karetkę i … policję.

– – Opiekunka wygląda na niewinną istotę. Tak też mówi, uśmiech nie opuszcza jej twarzy, jest niezawodna. Patrzy prosto w oczy. Jest mądra, doświadczyła tego, ponieważ jest zawodowym oszustem. Jak się okazało, oszukała wszystkich oprócz głowy rodziny Mostowiaków. Kto oprócz Barbary powinien zachować czujność. I na szczęście zachowała to … – powiedział w “Kulisach serialu M jak miłość” serialu Artur, zm. H. Robert Moskwa. I miał rację – bez Barbary zabójca pewnie nie tylko wykończyłby Józefa …


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *