Connect with us

Zabawa

lubię miłość Małgosia wróci do porzuconego syna Wojtka? Joanna Koroniewska podjęła ostateczną decyzję!

Published

onAutor: MTL Maxfilm
lubię miłość Małgosia wróci do porzuconego syna Wojtka? Joanna Koroniewska podjęła ostateczną decyzję!


Małgosia (Joanna Koroniewska) wraca do rodziny Mostowiaków w „M jak miłość” ?! Gwiazda serialu ogłosiła, co zdecydowała w tej sprawie! Wiemy na pewno, że Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) opuszcza „M jak miłość” i opuszcza młodego Wojtka (Feliks Matecki) jak jego biologiczna matka! Czy Małgosia powróci do swojego nastoletniego syna w nowym sezonie „M jak miłość” po długich latach rozłąki? I podstawowe pytanie: czy byłoby to dobre rozwiązanie dla Twojego dziecka?

„M jak miłość” po wakacjach 2020 nowe odcinki od wtorku 9 sierpnia 2020 o 20:55 w TVP2

Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) odejdzie z „M jak miłość”, jej dwoje kochanków – Leszek (Sławek Uniatowski) i Michał (Paweł Deląg) – odejdzie, ale przede wszystkim Wojtek! I choć Kinga (Katarzyna Cichopek) zabierze chłopca do Deszczowa, to nawet najlepszy dom nie „naprawi” dziury w jego sercu po stracie drugiej matki. Czy w produkcji „M jak miłość” udało się znaleźć sposób, by Małgosia w końcu powróciła na miejsce uszytej mamy?

Kurdej-Szatan poprosił Koroniewską o powrót do „M jak miłość”.i zapewniła przyjaciółkę, że znów będą się dobrze bawić. Po prostu wiedziała już, że zamierza na jakiś czas opuścić program, ponieważ była w ciąży i postanowiła zadbać o siebie i swoją rodzinę. Deklaracje gwiazd „M jak miłość” budzą od czasu do czasu nadzieje fanów, bo nigdy nie przestali kochać Małgosi Mostowiak! Pisarze otworzyli też szeroko drzwi matce Wojtka. Czy Joanna Koroniewska podjęła „męską” decyzję i czy przyjmie zaproszenie?

Niestety nie mamy najlepszych wiadomości dla fanów Małgosi z „M jak miłość” i serialu Wojtek. Joanna Koroniewska nie tylko odmawia powrotu do serialu, który był jej odskocznią dla szerokiej publiczności, ale nawet wspomina pracę na planie jako „Trauma”!

– – Miałam taki czas, kiedy Janka miała dwa lata – a to był okropny okres w moim życiu … Przychodziłam na obiad, wychodziłam z domu, za każdym razem płakałam na poduszce i mówiłam sobie: nie chcę tak żyć. To nie jest dla mnie fajne Nie spełniam tego – wyznała Koroniewska w wywiadzie dla portalu „Jastrząb Garnki”. Gwiazda „M jak miłość” wspomina czas, kiedy zagrała w kilku serialach i spektaklach jednocześnie.

Koroniewska odpowiedziała też, kiedy rozważy powrót do M jak miłość, gdzie jako Małgosia podbiła serca fanów. – – Sugerują co jakiś czas. I zawsze powtarzam to samo, że jestem aktorką i chcę dalej rozwijać się w swoim zawodzie. Mam dwuletnie dziecko, co oznacza, że ​​chciałbym pojechać na wakacje. Bardzo często zdarza się, że długie seriale kręcone są latem. Teraz część wakacji poświęciłem na próby w teatrze i wiem, że nie chcę robić takich rzeczy dla moich dzieci, ponieważ nie mam świetnej rodziny i ta część mojego życia jest dla mnie bardzo ważna.

Koniecznie musisz to zobaczyć: M jak miłość, odcinek 1524: Barbara straci córeczkę Kingi i Piotrka. To dopiero początek tragedii

Według gwiazdy „M jak miłość” Koroniewska ma zupełnie inne priorytety niż jej serial Małgosia. Fani pożegnają się więc myślą o swoim powrocie, a scenarzyści będą musieli znaleźć inny sposób na to, by Wojtek dorastał szczęśliwy. Dom Zduńskich to zdecydowanie dobry początek życia, a Joasia będzie tam tylko przez chwilę …

READ  Premiera filmu indyjsko-polskiego „No Means, No Moving”, w kinach już w 2022 roku


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.