Connect with us

technologia

Losowo: YouTuber wydaje prawie 23 000 $ na zakup każdej gry 3DS i Wii U eShop

Published

on

Obraz: Życie Nintendo

Usługi 3DS i Wii U eShop zakończą się pod koniec tego miesiąca, a to oznacza, że ​​masz tylko tyle czasu na zakup gier cyfrowych, które możesz kupić w starszych witrynach sklepowych Nintendo. YouTuber gier wideo, streamer i osobowość medialna Jirard „Komplementarz” Khalil przeniósł to na wyższy poziom, dosłownie kupując to każdy Gra dostępna na te platformy.

Główną siłą napędową tego pomysłu była konserwacja gier wideo – mająca na celu „uratowanie” każdego tytułu 3DS i Wii U eShop, zanim zostanie utracony na zawsze. Misja zakończyła się sukcesem, ale ma swoją cenę, ponieważ sumy zakupów się sumują 22 791 $. Oto trochę o tym, dlaczego Khalil tak bardzo tego chciał:

„Utrata multimediów jest bardzo realna, jeśli chodzi o przechowywanie gier wideo, odkąd powstała branża, codziennie byliśmy narażeni na utratę gier na zawsze, więc to ważne… zajęło to zbyt dużo czasu i zbyt wiele pieniądze, ale „było to absolutnie opłacalne ze względu na ochronę przyrody”.

Fundusze na tę misję zostały zebrane przy wsparciu sponsorów The Completionist. I na koniec 866 WiiU I 1547 3DS Gry (w tym DSiWare, Virtual Console i DLC). 464 karty eSklepu. The cały dodane biblioteki 1,2 TB na Wii U I 267 GB na 3DS-ie.

Oczywiście, że było bardzo od przeszkód do pokonania, od sklepów ograniczających zakup kart eShop, po Nintendo zezwalające tylko na określoną kwotę pieniędzy na cyfrowy portfel. Niektóre gry trzeba było nawet ukończyć Zanim DLC można było dokupić, co czasami sprawiało, że cały proces stawał się koszmarem.

Ta praca oznacza, że ​​fani 3DS i Wii U mogą być teraz spokojni, wiedząc, że wszystkie te cyfrowe gry zostały zapisane po zamknięciu usług sklepu 27 marca. Dziękuję Jirard! Film dokumentujący całą podróż jest wart obejrzenia i zawiera nawet rekomendację gry 3DS od naszego własnego producenta wideo Nintendo Life, Ziona Grassla.

READ  Akumulator MagSafe: Praktyczna praca z nowymi akcesoriami Apple do iPhone'a 12

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *