Connect with us

Świat

Londyn. Ciało w walizce. Ofiara jest Polką. Potwierdzenie od brytyjskiej policji

Published

on

Makabryczna zbrodnia

Zamieszkały w Pay and Sleep Hostel w Southall, cytowany przez „The Sun”, opisała ofiarę jako „piękną Polkę po czterdziestce”. – Miała mały problem z piciem, ale była cudowną kobietą. Myśleliśmy, że właśnie wyszła – dodała kobieta, z którą rozmawiali dziennikarze. Okazuje się, że mieszkańcy od jakiegoś czasu narzekają na zapach dochodzący z ich pokoju.

Gazeta Guardian podała, że ​​kobiety nie można było znaleźć przez długi czas, a jej chłopak zniknął kilka dni wcześniej.

Sprawca jest nadal poszukiwany

Brytyjska policja potwierdziła tożsamość kobiety we wtorek. To 41-letnia Polka Joanna B. Jej rodzina została natychmiast powiadomiona.

„Wiadomość o śmierci Joanny bez wątpienia będzie szokiem dla tych, którzy ją znali, zwłaszcza biorąc pod uwagę okoliczności, w jakich znaleziono jej ciało” – powiedział The Sun rzecznik policji Wayne Jolley.

– Nadal jesteśmy otwarci i przyglądamy się wszystkim możliwym kierunkom śledztwa. – Jest przerwa między ostatnim widzeniem Joanny a znalezieniem jej ciała – dodał inspektor Jolley.

W weekend przeprowadzono sekcję zwłok Polki. Jednak przyczyna śmierci nie została ujawniona. Obecnie policja traktuje tę sprawę jako nierozwiązaną. Śledztwo jest w toku, a policja spodziewa się, że wkrótce pojawią się nowe fakty. Jednocześnie zwrócono się do każdego, kto może mieć informacje w tej sprawie, o pilne skontaktowanie się z policją.

Nikt nie został jeszcze aresztowany.

Puchnąć: o2.pl., BBC News, „The Guardian”

Cieszymy się, że jesteś z nami. Zapisz się do newslettera Onetu, aby otrzymywać od nas najcenniejsze treści

READ  Watykan: Decyzją Papieża Sekretariat Stanu zostaje pozbawiony prawa do zarządzania swoimi funduszami
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *