Connect with us

Najważniejsze wiadomości

Lizzo potwierdzona na polskim Open’er Festival 2023

Published

on

Lizzo potwierdzona na polskim Open’er Festival 2023

Powrót

27 listopada 2022 r

Zdjęcie: REUTERS/Alamy Fotografia Stock

Lizzo i Queens Of The Stone Age wystąpią na Polish Open’er Festival 2023.

Lizzo wystąpi na Open’erze w środę wieczorem, po raz pierwszy w Polsce, podczas gdy Queens Of The Stone Age zagrają w piątek. Arctic Monkeys, OneRepublic i Nothing But Thieves zostali już potwierdzeni do line-upu Open’era, który odbędzie się od 28 czerwca do 1 lipca 2023 roku w Gdyni na północnym wybrzeżu Polski. Odwiedź wydarzenie oficjalna strona Po więcej informacji.

Queens Of The Stone Age stopniowo ogłaszali swoje plany koncertowe na 2023 rok – oprócz Open’era grają także na odbywających się w czerwcu w Niemczech Southside Festival i Hurricane Festival. Zespół nie zagrał głównego koncertu od 2018 roku i musiał zrezygnować z występów w 2021 roku zarówno w Reading & Leeds, jak i Mad Cool w Hiszpanii z powodu „ograniczeń i logistyki”.

Lizzo niedawno ukończyła Trasa po Ameryce Północnejr na poparcie ich nowego albumu Specjalny, Missy Elliott i Cardi B wprowadzili Tempo i Rumours na scenę zeszłej nocy w Kia Forum w Los Angeles. Wkrótce potem ogłoszono drugą część w Ameryce Północnej, zaplanowaną na wiosnę przyszłego roku. Będzie także koncertować w Wielkiej Brytanii i Europie z Joy Crookes jako supportem w lutym i marcu przyszłego roku.

Gdzie indziej, dokument HBO o życiu Lizzo i drodze do sławy, Kochana Lizo, zadebiutował 24 listopada. Pokazuje materiał filmowy piosenkarki podczas jej młodości, w którym wyjaśnia, że ​​nie czuła się na tyle pewnie, by uwierzyć, że pewnego dnia będzie mogła wykonywać piosenki na scenie przed tysiącami ludzi.

W którym pierwsza przyczepaPowiedziała, że ​​​​jej kariera była „bardzo bliska bycia niczym”, ponieważ później ujawniono, że kilkakrotnie miała ochotę się poddać i trzaskać jej drzwi po drzwiach w twarz. „Nikt nie próbował podpisać kontraktu z grubą czarną dziewczyną, która rapuje, śpiewa i gra na flecie”.

READ  Jason Nelson, pastor obszaru Woodlands, członek rady kościelnej, świadczy usługi w Polsce i na Ukrainie
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *