Connect with us

Zabawa

Lisa Wilkinson napada na premier NSW Gladys Berejiklian w The Project

Published

on

Kierownik projektu Lisa Wilkinson ponownie zaatakowała Gladys Berejiklian za radzenie sobie z kryzysem Covid.

Wilkinson oskarżył premiera Nowej Południowej Walii o „nicnierobienie” i wezwał ich do „stania z boku” po tym, jak NSW zarejestrowała swój najgorszy dzień pandemii.

„Myślę, że wypowiadam się w imieniu prawie każdego, kto ogląda te konferencje prasowe codziennie o 11 rano – są one prawie niewidoczne” – zaczęła w czwartkowym odcinku wieczoru. Projekt.

„Cała sytuacja jest kompletnie absurdalna. W dniu, w którym NSW odnotowuje najwyższą liczbę pandemii, inna rodzina opłakuje ukochaną osobę, Gladys Berejiklian nie wprowadza żadnych nowych ograniczeń.

„Ona nic nie robi, łagodna blokada trwa i wszyscy drapiemy się po głowach, aby dowiedzieć się, czy już nic nie zrobi – dlaczego kontynuuje tę retorykę?”

POWIĄZANE: Coronavirus Australia Aktualizacje na żywo

Wilkinson z Sydney twierdził, że cały stan NSW potrzebował „pełnego resetu”, zanim wykonał szokujący telefon: „Jeśli Gladys Berejiklian nie nadaje się do pracy, będzie musiała ustąpić”.

Wilkinson powiedział, że premier musi zrobić miejsce dla kogoś, kto podoła tej pracy – „ponieważ ją upchnął”.

„To termin techniczny. Jesteśmy w punkcie, w którym musimy używać terminów technicznych – to śmieszne ”.

Przemówienie Wilkinsona pojawiło się, gdy w czwartek NSW odnotowało 681 nowych przypadków – najgorszego dnia pandemii dla stanu.

Projekt Gospodarz dodał, że „problem” polega na tym, że pani Berejiklian ciągle powtarza, że ​​na końcu tunelu jest światło.

„Kiedy idziesz na te konferencje prasowe, dziennikarze dokładają wszelkich starań, aby uzyskać szczegółowe informacje, których brakuje między tymi naprawdę wysokimi liczbami, i wciąż mówią ci, jak powiedziała dzisiaj:„ Na końcu tunelu jest światło ”. ”.

POWIĄZANE: „Belly Punch” – Lisa Wilkinson na Sydney Lockdown

READ  Macaulay Culkin ma 40 lat. Jak dziś wygląda film „Kevin sam w domu”?


„To światło, które ona widzi na końcu tunelu, my też możemy zobaczyć – to kompletny kosz na śmieci. A ktoś inny musi wkroczyć. ”

Komentarze Wilkinson na antenie pojawiły się kilka godzin po tym, jak wczoraj napisała na Twitterze krytykując premiera, twierdząc, że NSW jest w „miękkiej blokadzie”, która nie działa:

Ograniczenia Covid rozciągnęły się na cały NSW, a 11 LGA zostało teraz mocno zbanowanych, w tym bardziej rygorystyczne zasady dotyczące masek i 3-milowe ograniczenie podróży w aglomeracji Sydney. ACT wszedł w siedmiodniową blokadę o godzinie 17:00 w czwartek.

Reakcja na przemówienie Wilkinson na antenie była mieszana, niektórzy chwalili i aprobowali jej poglądy, podczas gdy inni zdecydowanie się z tym nie zgadzali.

„Dzięki @Lisa_Wilkinson. Kawiarnie, bary z przekąskami, bułeczki. Sklep ze śmieciami, nawet sklepy imprezowe są nadal otwarte. To szaleństwo nie może trwać – powiedział inny.

Tymczasem inni oskarżali Wilkinsona o bycie „nierealnym”.

„LOL” mówię w imieniu wszystkich „@Lisa_Wilkinson Proszę, nie mów tak”, jedna osoba napisała, a druga dodała: „@Lisa_Wilkinson nie mówisz za mnie. @GladysB była w tym czasie jedną z najbardziej stresujących ról, robiąc to, czego chce wielu ludzi. Dziennikarze na codziennych konferencjach prasowych potrzebują resetu.”

To nie pierwszy raz, kiedy Wilkinson uderzył premiera.

Kiedy Berejiklian powiedział to trzy dni temu: „Nie możemy wystarczająco podkreślić, że nie chcemy jeździć do tych wszystkich innych miejsc za granicą, gdzie każdego dnia są tysiące przypadków” – Wilkinson zobaczył na czerwono.

„Myślę, że wszyscy wczoraj w Nowej Południowej Walii, kiedy powiedziała, że ​​dzień wcześniej to ‘pobudka’, wszyscy w Nowej Południowej Walii powiedzieli: ‘Tak długo zajęło ci przebudzenie?’, powiedział Wilkinson.

„Gdy weźmiesz pod uwagę, że 24 czerwca było 36 spraw z 11 nowymi, o których zostaliśmy poinformowani…

READ  Amitabh Bachchan kupuje z Polski 50 koncentratorów tlenu i wysyła wentylatory do BMC

Współgospodarz Wilkinsona, Peter van Onselen, zgodził się, a także skrytykował niedzielne ogłoszenie premiera Scotta Morrisona, że ​​wkrótce z Polski przybędzie dodatkowy milion szczepionek Pfizera, wiele z nich bezpośrednio do południowo-zachodniego Sydney, serca obecnego wybuchu epidemii z Nowej Południowej Walii.

„To samo dotyczy premiera z tymi szczepionkami z Polski. Dopóki nie był siny na twarzy, kiedy kilka tygodni temu mieliśmy go w programie, powiedział, że nie potrzebujemy żadnych dodatkowych szczepionek, aby podróżować do południowo-zachodniego Sydney. Teraz wkłada tam pół miliona ”- powiedział van Onselen.

Szczery krytyk postępowania rządu z pandemią Covid i wprowadzeniem szczepionek, Wilkinson napisał w weekend na Twitterze, że obecne poważne blokady w tym kraju są „dzięki uprzejmości radzenia sobie z pandemią przez Scotta Morrisona”.

.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *