Connect with us

technologia

Linia iPhone’a 13 powinna zawierać wyświetlacze ProMotion 120 Hz, a do 2022 roku nie będzie iPhone’a SE 3

Published

on

Doświadczony analityk ds. Wyświetlania Ross Young podzielił się dziś szeregiem informacji z Mizuho Securities na temat „iPhone’a 13”, o którym mówi się, że odniósł sukces nadchodząca linia iPhone’ów 12i iPhone SE trzeciej generacji.

Przewidywana seria iPhone’a 13 wygląda bardzo podobnie do oczekiwanej serii iPhone’a 12 i obejmuje 6,7-calowy model „Pro Max”, 6,1-calowy model „Pro” i 6,1-calowy -Model inny niż Pro i model 5,4 cala. Model Mini „. Wynika z tego, że urządzenia nie zauważyły ​​żadnych znaczących zmian konstrukcyjnych ani kształtu.

Spekuluje się, że wszystkie modele iPhone’a 13 będą miały wbudowaną technologię dotykową. Chińska firma BOE Technology będzie współpracować z LG przy produkcji wyświetlaczy do 6,1-calowego iPhone’a 13 i iPhone’a 13 Pro. Uważa się, że Samsung dostarcza Apple technologię Y-Octa do wszystkich wyświetlaczy iPhone’a 13.

Według Younga „najważniejszym osiągnięciem” w modelach iPhone’a 13 Pro będzie wprowadzenie wyświetlaczy ProMotion obsługujących 120 Hz ze zmienną częstotliwością odświeżania, wspieranych przez wprowadzenie technologii wyświetlania LTPO. Po kilku mieszane raportyTeraz wydaje się, że plotki są duże zgodnie że wyświetlacze 120 Hz trafią do iPhone’a dopiero w 2021 roku.

IPhone 13 i iPhone 13 mini otrzymają podobno te same czujniki aparatu, co iPhone 12 Pro Max, podczas gdy rozmiar czujnika w obu modelach Pro wzrośnie. Oznacza to, że we wszystkich modelach kamery zostały wprowadzone znaczące ulepszenia.

Chociaż Young spodziewa się, że oba modele iPhone’a 13 Pro będą miały z tyłu skaner LiDAR, nie wiadomo, czy ta funkcja będzie dostępna dla modeli innych niż Pro. W przypadku iPhone’a 12 plotki nie były jasne, czy LiDAR będzie dostępny dla wszystkich modeli Pro, czy nie tylko 6,7-calowy iPhone 12 Pro Max.

READ  Polska delegacja na BETT Show w Londynie – Polska w Wielkiej Brytanii

Wszystkie modele iPhone’a 13 mogą mieć łączność 5G poniżej 6 GHz, ale to samo dotyczy modeli Pro szybszy mmWave 5G oprócz wolniejszego, ale bardziej powszechnego połączenia. W tym roku jedynym modelem jest iPhone 12 Pro Max Według plotek w ofercie będzie mmWave 5G.

W przypadku LiDAR i mmWave w obu modelach iPhone’a 13 Pro wydaje się, że jeśli linia iPhone’a 12 zarezerwuje te zaawansowane funkcje tylko dla modelu Pro Max, to w 2021 roku funkcje wśród modeli Pro ulegną poprawie.

Podobno do wiosny 2022 roku nie będzie też iPhone’a SE trzeciej generacji. Oczekuje się, że iPhone SE trzeciej generacji będzie wyposażony w 6,1-calowy wyświetlacz LCD, Touch ID, 5G sub 6 GHz i te same podwójne kamery, co iPhone 11, co sugeruje, że będzie odzwierciedlał wygląd iPhone’a 11 od 2019 roku. będzie, podobnie jak poprzednie modele iPhone’a SE, powtórzyć projekt starszego urządzenia ze zaktualizowanymi elementami wewnętrznymi Dotknij identyfikatora wbudowanego w przycisk blokady w jaki sposób iPad Air 4.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *