Liam Wilson pokonał Carlosa Alanisa, wynik, reakcja, raport, Nikita Tszyu vs Jack Brubaker, najnowsze, aktualizacje

To była frustrująca walka, ale Liam Wilson odniósł zwycięstwo, którego potrzebował, po zwycięstwie decyzją nad Carlosem Alanisem.

Wilson od razu przejął kontrolę nad środkiem ringu już w pierwszej rundzie spotkania z Alanis, która posługiwała się niezwykle wysoką gardą.

PUDEŁKA | NIEDZIELA, 27 SIERPNIA: Oleksandr Usyk będzie bronił swojego pasa wagi ciężkiej przeciwko londyńczykowi Danielowi Dubois w walce o ugruntowanie tytułu w Tarczyński Arena we Wrocławiu. ZAMÓW NA GŁÓWNYM WYDARZENIU NA KAYO SPORTS >

Następnie Australijczyk po raz pierwszy naprawdę otworzył walkę w drugiej rundzie, stając na drodze Alanis prawą ręką.

W połowie trzeciego seta Wilson musiał następnie sparować kilka potężnych strzałów Alanisa, gdy i on zaczął odnajdywać swój zasięg w walce.

Fakt, że tylko 37 ze 173 strzałów Wilsona trafiło, świadczy o dużej sile defensywnej, jaką Argentyńczyk wykazał się w pierwszych trzech rundach.

Główne wydarzenia Harry Garside uważał, że niepokojący stosunek rzutów do lądowań Wilsona spowodował pewną „frustrację” w czwartej rundzie, zwłaszcza gdy Alanis upuścił trochę krwi z nosa rywala.

„NIE Z TEGO ŚWIATA!” Tszyu przeżyje wściekłą ofertę, gdyż tylko ręcznik może uratować brutalnie potraktowanego Brubakera

Wilson odniósł zdecydowane zwycięstwo nad Carlosem Alanisem. Zdjęcie: No Limit / Gregg PorteousŹródło: Dostarczono

Wilson znacznie zwiększył intensywność w piątej rundzie i uderzył Alanis prawą ręką, co spowodowało jedynie potrząśnięcie głową.

Ale nie było żadnego wstrząsu głowy, gdy Wilson upuścił go w połowie siódmej rundy z grzmiącym lewym rozdarciem ciała.

Po odbiciu strzału w korpus Alanis wskoczył na rower na pozostałą część walki, aby uniknąć dalszych obrażeń.

„Przebiegł maraton” Główne wydarzenia powiedział Ben Damon.

Garside dodał: „Jest w trybie biegu”.

Ostatecznie Wilson był w stanie zapewnić sobie zdecydowane zwycięstwo na kartach wyników, a dwóch sędziów przyznało mu decyzję 100-89, a inny 98-91.

READ  Czy podróż do Polski jest bezpieczna? Porady dotyczące podróży do Wielkiej Brytanii wyjaśnione w konflikcie ukraińsko-rosyjskim