Connect with us

technologia

LG Wing może mieć zaskakująco cienki odchylany ekran, pokazują nowe przecieki

Published

on

Oczekuje się, że nadchodzący smartfon „Wing” firmy LG będzie urządzeniem z dwoma ekranami i mechanizmem obrotowym, a ekran, który się obraca, może być zaskakująco cienki, nowe przecieki z pokazu telefonicznego.

Sam zobacz Ten film – Kiedy osoba, która wydaje się mieć telefon, pokazuje boczny profil urządzenia, możesz zobaczyć, że obracający się ekran jest dość cienki:

Film daje nam również dobre spojrzenie na mechanizm obrotu skrzydła w akcji, który pozwala na obrót jednego ekranu w poziomie o 90 stopni na innym ekranie, dzięki czemu mogą ustawić się w kształcie litery T.

I udostępniony na jednym zdjęciu przez leaker Evan Blass, zamieszczone na początku tego posta, może jeszcze raz przyjrzeć się cienkiemu profilowi ​​bocznemu urządzenia. Zdjęcie Blassa wskazuje również, że skrzydło ma potrójną kamerę, jest w dwóch kolorach i obsługuje sieci 5G.

W sierpniu, Urząd Androida wysłał domniemane wideo urządzeniaChociaż ten film pokazywał tylko telefon w uchwycie samochodowym i trudno było uzyskać dobry obraz grubości telefonu. LG wskazał na mechanizm wahadłowy i sylwetkę fortepianu w zwiastunie wideo dla zdarzenia startowego telefonu.

LG potwierdził oznaczenie „Wing” 6 wrześniaRozpoczęcie imprezy zaplanowano na 14 września o godzinie 10:00.

READ  Najlepsze oferty tygodnia, edycja świąteczna
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *