Connect with us

Sport

Lezyne dodaje nowego dystrybutora na Polskę

Published

on

Lezyne dodaje nowego dystrybutora na Polskę

29 WRZEŚNIA 2022

SAN LUIS OBISPO, CA, USA – Ze skutkiem natychmiastowym Aspire Sports z siedzibą w Europie Środkowej zostanie wyłącznym dystrybutorem produktów Lezyne w Polsce. To nowe partnerstwo łączy jednego z najbardziej innowacyjnych i nowoczesnych dystrybutorów w Europie Środkowej z wiodącym w branży producentem akcesoriów rowerowych.

Obsługując rynek polski przez 10 lat i Europę Środkową przez 25 lat, firma Aspire Sports dostrzegła dla Lezyne niesamowitą szansę na wsparcie ich sieci sprzedawców w Polsce dzięki bogatej kolekcji narzędzi, pomp, świateł, artykułów miękkich i nie tylko. .

„Lezyne to topowa marka akcesoriów rowerowych, która bardzo dobrze uzupełnia portfolio produktów, które oferujemy naszym klientom. Wierzymy, że tak wysokiej jakości produkty w połączeniu z naszym wysoce profesjonalnym zespołem i ogólnym wyposażeniem zaowocują dużym sukcesem”. ~Igor Doležal, dyrektor generalny Aspire Sports

Polska jest jednym z największych krajów UE i ma długą historię w kolarstwie; zarówno w czasie wolnym, jak i podczas dojazdów. Wraz z dodaniem Aspire jako jednego z globalnych dystrybutorów Lezyne, Lezyne będzie w stanie dotrzeć do większej części rozwijającego się rynku w Polsce. Aspire Sports zapewni znakomitą sprzedaż i serwis na polskim rynku dzięki swoim czterem kolarskim przedstawicielom w regionie.

„Jesteśmy bardzo podekscytowani współpracą z Aspire Sports i ich profesjonalnym zespołem oraz nowoczesnymi obiektami w Europie Środkowej. To doskonale pasuje do marki Lezyne i jej filozofii. Cenimy ich entuzjazm dla sportu i entuzjazm dla naszego produktu.” ~Olaf Gerhardt, Sales Manager Lezyne

Aby skontaktować się z Lezyne lub Aspire Sports, odwiedź:

ride.lezyne.com/pages/kontakt

www.aspire.eu/pl/kontakt

READ  Lewandowski przeszedł do historii! Zrobił to dzięki swojej inteligencji, finezji i piłce za pięć punktów
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *