Lekkoatletyka. Koszmar znalezienia Chrisa Smitha. Policja znalazła jego ciało

Otrzymujemy smutne wieści z Wielkiej Brytanii. Społeczność lekkoatletyczna opłakiwała straszny finał poszukiwań Chrisa Smitha. Według policji ciało zaginionego 43-latka zostało znalezione po kilku dniach operacji.

Smith specjalizował się w biegach górskich. W 2016 roku wraz z kolegami zdobył brązowy medal mistrzostw Europy w rozgrywkach drużynowych.

W ubiegły wtorek nic nie zwiastowało tragedii. 43-latek jak zwykle poszedł na trening. Tym razem jednak nie wrócił do domu. Poszkodowana kobieta wezwała policję.

Akcja poszukiwawcza policji i ratowników górskich trwała do czwartku, kiedy to funkcjonariusze poinformowali o znalezieniu zwłok mężczyzny – poinformował „Słońce”.

Z zeznania policji dowiadujemy się, że ciało nie zostało jeszcze oficjalnie zidentyfikowane, ale rodzina została już poinformowana o szczegółach sprawy.

Nadal nie wiadomo, co spowodowało śmierć Smitha. Ma to wyjaśnić toczące się dochodzenie.

Dwa tygodnie temu 43-latek był w Polsce, gdzie brał udział w Mistrzostwach Świata w Półmaratonie.

TB

READ  Lewandowski, inni polscy zawodnicy mogli zbojkotować eliminacje do Mistrzostw Świata z Rosją