Connect with us

Zabawa

Legia Warszawa z przesiadką z Oliviera Ntchama. związane razem

Published

on

Legia Warszawa została powiązana z ruchem byłego pomocnika Celticu Oliviera Ntchama. Francuzowi pozostał tylko rok kontraktu, ale jeszcze nie uzgodnił kontraktu na dołączenie do nowego klubu po tym, jak Celtic zdecydował się zwolnić go na początku tego miesiąca.

Teraz doniesienia z Polski łączą pomocnika z mistrzynią Polski Legią Warszawa. Interia sport twierdzi, że klub stołeczny ma oko na byłego Celticu na darmowym transferze. Celtic niedawno przekupił Josipa Juranovica z Legii za transakcję wartą ponad 2,5 miliona funtów, ale jest to jeden z niewielu klubów, które Ntcham ma na oku.

Francuz przyjechał z Manchesteru City w 2017 roku za 4,5 miliona funtów. Gracz wiał gorąco i zimno przez trzy i pół roku, zanim został wypożyczony do Marsylii w styczniu. Wyglądało na to, że przeprowadził się do Francji na stałe, ale musiał przejść przez gorący okres, który spowodował jego powrót do Glasgow. Gracz odszedł jednak, a Celtic podpisał kontrakt z Jamesem McCarthy. Klub będzie żałował, że odrzucił ofertę 12 milionów funtów z Porto w 2019 roku, kiedy okazało się, że gracz chciał opuścić klub i wrócić do miasta latem 2017 roku.

READ  Szkocki pasażer Ryanaira szaleje, gdy niegrzeczna kobieta pochyla się nad nią, żeby sfilmować okno
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *