Connect with us

Sport

Legia od ponad roku niekarana. „Prawdopodobnie istnieje specjalny przepis w przepisach”, Pika nona

Published

on

legion będzie mierzony w środę o godzinie 17:40 z Widzew w 1/16 finału Pucharu Polski Fortuny. Na konferencji prasowej Czesław Michniewicz został zapytany o kary, jakich Legia w ogóle nie spotkała w ostatnich miesiącach. – Śmiejemy się z przepisów najwyższa dywizja Istnieje zapis, że Legia nie ma kar – przyznał trener.

Obejrzyj wideo
Wiceprezes PZPN: Dopasowujemy ideologię do uśmiechu Lewandowskiego [Sekcja Piłkarska #72]

Legia Warszawa przez kilka miesięcy bez kar. „Trener pyta, dlaczego to robimy”

– Jeśli zostajemy po treningu, żeby trenować rzuty karne, trener pyta, dlaczego jesteśmy, skoro i tak nie ma ich w meczu – dodał bramkarz Cezary Miszta Legia Warszawaw kolejnym meczu z Widzewem Łódź.

Marek Saganowski o Czesławie Michniewiczu. Kulisy rozpadu Legii

Jeśli w środę w zwykłym czasie Gry Żaden zwycięzca nie zostanie wyłoniony w dogrywce. W takim przypadku obie drużyny próbują rzutu karnego. Piłkarze Legii od lutego 2020 roku nie dokonali żadnych „podbić”.

Piotr Lasyk nie podyktował kary w meczu Cracovia - LegiaWyraźne stanowisko sędziego sędziów PZPN po meczu Krakowa z Legią. Poprawianie zasad może pomóc sędziom

Ostateczna kara na korzyść Legii została podyktowana w meczu Ekstraklasa z LKS (3: 1). Domagoj Antolić podszedł do strzału z 11 metrów, wykorzystał okazję i zdobył bramkę. Wciąż trener Michniewicz wskazuje, że należy popracować nad każdym elementem spotkania na szkoleniu.

– Z treningiem kryminalista Im bardziej zbliża się mecz, tym mniejszy staje się cel. Na początku tygodnia tylko ją widzisz i tuż przed rozpoczęciem meczu nagle kurczy się i zostaje tylko bramkarz. Ale dla higieny psychicznej jeden lub dwa seria przetrenujemy – zaznaczył trener.

READ  Rzadkie osiągnięcie w finale Pucharu Stanleya. siódmy taki przypadek w historii
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *