Connect with us

Najważniejsze wiadomości

Legenda Bayernu entuzjastycznie nastawiona do Roberta Lewandowskiego! „Nie jest już tylko najlepszym napastnikiem”. Piłka nożna

Published

on

15 bramek i pięć asyst w 14 meczach we wszystkich rozgrywkach klubowych – to sukces Robert Lewandowski w tym sezonie. Polski napastnik ponownie imponuje formą i nie tylko błyszczy Bundesliga, ale również Liga Mistrzów. 32-latek bije nowe rekordy i zdobywa coraz więcej nagród. Według wielu ludzi to nie tylko jeden z czołowych graczy na świecie, to po prostu najlepszy piłkarz na świecie.

Obejrzyj wideo
Zabójczy i lekkomyślny! Lewandowski strzelał jak armata [ELEVEN SPORTS]

Ogień! Tak Niemcy ocenili Roberta Lewandowskiego. Zbyt silne

Robert Lewandowski chwalony przez legendę. „Jest najlepszym piłkarzem na świecie”

Pod wrażeniem Gry Lewandowskiego obejmuje Lothara Matthäusa, byłego kandydata Bayern Monachium Obecnie pracuje jako ekspert. „Lewandowski to nie tylko czołowy napastnik. To absolutny piłkarz, najlepszy na świecie” – napisał 59-latek w swoim felietonie w Sky Sports. „Z Bayernem zdobył pięć najważniejszych tytułów: mistrzostwo Niemiec, puchar i krajowy superpuchar, wygrał też Liga Mistrzów i Superpuchar Europy. Był też królem strzelców w trzech z tych konkursów ”- dodał Matthäus.

Król strzelców Bundesligi.  Lewandowski zwiększył przewagęKról strzelców Bundesligi. Lewandowski zwiększył przewagę

W tym roku Lewandowski był jednym z głównych faworytów do zdobycia Złotej Piłki, nagrody dla najlepszego piłkarza świata. Organizatorzy zrezygnowali jednak z nagrody w związku z pandemią koronawirusa.

Bayern Monachium zagra we wtorek w Lidze Mistrzów przeciwko Atletico Madryt. Zagra bez niektórych swoich największych gwiazd, w tym Roberta Lewandowskiego, a awansował już do ostatniej szesnastki.

READ  Poprawka budżetowa. Przed nami trudne lata dla finansów publicznych
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *