Connect with us

Nauka

Kto jest najlepszym funtem dla zawodników?

Published

on

Kiedy mówisz kilogram po kilogramie, to są bokserzy następnie To wspaniale, że przekraczają swój podział, ponieważ ich wybitność rezonuje ogólnie w słodkiej nauce. Saul “ Canelo ” Alvarez, prawdopodobnie najlepszy bokser w grze, walczący w sobotni wieczór z obowiązkowym pretendentem Avni Yildirimem, to idealny czas, aby DAZN News przyjrzał się bliżej pół tuzinowi najlepszych pod względem wagi do wagi w dzisiejszy sport.

Canelo Alvarez

Jak wspomina się o najlepszych zawodnikach walczących w przeliczeniu na funty bez imienia Canelo, który jako pierwszy wyszedł z ust? Mistrz świata w czterech dywizjach, sensacja boksu przez 30 lat w ostatnich trzech walkach miała miejsce w trzech różnych kategoriach wagowych i zaowocowała trzema zwycięstwami z trzema różnymi tytułami mistrza świata. Było grudniowe pokonanie Calluma Smitha w grudniu, kiedy upadł i zdominował starszego mężczyznę, aby zostać zjednoczonym mistrzem świata w wadze super średniej. Wcześniej Alvarez wypuścił błyskotliwą kombinację lewego i prawego haka, by upuścić Siergieja Kowalowa z łoskotem i zdobyć tytuł WBO wagi półciężkiej w listopadzie 2019 roku. W maju tego samego roku Canelo (54-1-2, 36 KO) użył precyzyjne uderzenia i nieuchwytna obrona, aby wykonać jednogłośną decyzję nad Danielem Jacobsem, kiedy po raz kolejny został zjednoczonym mistrzem świata wagi średniej ze swoją 160-funtową masą sterówki. Jeśli to nie jest najlepsza próbka tego, co to znaczy być prawdziwym bokserem wagi za wagę, to co to jest? Canelo wciąż na nowo definiuje swoją wielkość.

Claressa Shields

Tworzenie historii musi być elementem bycia najlepszym bokserem pod względem wagi. Trudno byłoby nazwać kogoś, kto tworzy historię jej historia, lepiej niż teraz Claressa Shields. Niepokonany trzydzielny mistrz świata zmierzy się z niepokonaną mistrzynią wagi średniej IBF Marie-Eve Dicaire w następny piątek, 5 marca. Zwycięstwo i Shields (10-0, 2 KO) zostaną pierwszym bokserem w wieku czterech pasów, który zostanie niekwestionowanym mistrzem świata w dwóch kategoriach wagowych, startując do walki również jako niekwestionowany mistrz świata w wadze średniej. W poście na Instagramie na początku tego miesiąca Shields napisała, że ​​Canelo jest źródłem motywacji jako czterodyskowa mistrzyni świata – to wyczyn, który teraz również ulepsza. Mówiąc najprościej: tarcze powinny być podstawą na każdej liście wagi do wagi.

READ  Odkryto nową sieć autostrad, aby podróżować przez Układ Słoneczny znacznie szybciej

Terence Crawford

Przez długi czas Terence Crawford i Wasilij Lomaczenko prowadzili debatę na temat dominacji funta za funta. Cóż, tylko jeden z tych wielkich wciąż króluje jako mistrz świata. Przy 37-0 z 28 KO, Crawford dołączył teraz do czterech dominujących obrony swojego tytułu WBO wagi półśredniej, najwyraźniej poprawiając się z każdą walką. Niezwykle konkurencyjny z niezwykłą passą zła, Crawford znany jest nie tylko z tego, że chce pokonać przeciwników, ale także pokonać ich jako punkt testowy na ścieżce kary. To powiedziawszy, “Bud” słusznie twierdzi, że jest obecnie najlepszym zawodnikiem wagi do wagi w sporcie.

Teofimo Lopez Jr.

Jeśli Lomachenko od dawna był uważany za najlepszego wagi do wagi, to jak możesz nie bronić Teofimo Lopeza Jr. w tym momencie? W końcu Lopez (16-0, 12 KO) ukończył “Przejęcie” dzięki jednogłośnemu zwycięstwu nad Lomą w październiku zeszłego roku, kiedy pokonał swojego rywala i udowodnił, że jest tak samo uzdolniony jak bokser, jak wybuchowy cios, stając się zjednoczonym mistrz świata w wadze lekkiej. W wieku zaledwie 23 lat legenda Lopeza jako siły wagi na wagę będzie rosła tylko stąd i jest to zniechęcająca perspektywa dla każdego w wadze lekkiej, juniorskiej wagi półśredniej i być może poza nią.

Naoya Inoue

Nie bez powodu nazywają go „potworem”. Zunifikowany mistrz świata wagi koguciej niszczy swoich przeciwników, gromadząc zwycięstwa i niszcząc nokautów. Inoue (20-0, 17 KOs) wygrał kilka poważnych ciosów, miażdżąc czterodyskowego mistrza świata Nonito Donaire, aby zostać zjednoczonym mistrzem wagi koguciej w listopadzie 2019 roku, zanim obronił swoją koronę z nokautem w siódmej rundzie Jasona Moloneya w październiku ubiegłego roku. To tylko próbka tego „Potwora” i panowania terroru, do którego jest zdolny.

Errol Spence Jr.

Nigdy nie było żadnych wątpliwości co do „Prawdy” i jego umiejętności lub mocy jako mistrza świata. Jedynym pytaniem było, jak Spence wyzdrowieje po katastrofalnym wypadku samochodowym, którego doznał w październiku 2019 roku. Cóż, Spence mógł postawić to pytanie na stałe, obezwładniając byłego mistrza świata Danny’ego Garcię poprzez jednogłośną decyzję o utrzymaniu jego tytułów WBC i IBF w wadze półśredniej Grudzień. Dodaj to do faktu, że Spence (27-0, 21 KO) pokonał kolejno takie nazwiska, jak Mikey Garcia, Shawn Porter i Garcia, a jego nazwisko jest bardziej niż na szczycie czyjegokolwiek z wymienionych funtów za funt.

READ  Po rozłożeniu te postacie z antycznego złota ukazują przytulające się pary

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *